„Projekt Kostka 2013”

16.09.2013   Autor: Redakcja
---

Dzięki zaangażowaniu młodych parafian, we współpracy ze swoimi duszpasterzami, misjonarzami Świętej Rodziny już po raz trzeci w Złotowie odbył się przegląd muzyczny „Projekt Kostka”

Podobnie jak rok wcześniej, organizatorzy chcieli dać młodym mieszkańcom Złotowa szansę zaprezentowania swoich talentów i tym samym pokazać rówieśnikom, że nie warto marnować czasu młodości.

Nad przebiegiem projektu z ramienia parafii pw. Wniebowzięcia NMP czuwał ks. Marek Gubernat, który podkreśla, że nie byłoby tego wydarzenia, gdyby nie zapał, zaangażowanie i entuzjazm młodych ludzi.

Promowanie i propagowanie piosenki religijnej. Inspiracja młodych talentów do poszukiwań artystycznych w dziedzinie poezji, muzyki i religii, jak również konfrontacja dokonań twórczych, to tylko jedne z wielu celów, które przyświecają złotowskiej imprezie.

Na scenie zaprezentowali się zarówno młodzi wokaliści, jak i aktorzy. Gwiazdą „Projektu Kostka 2013” był zespół „Anastasis”, który łączy muzykę metalową z tekstami o przesłaniu chrześcijańskim. Nie lada gratką dla mieszkańców Złotowa było spotkanie z Lechem Dokowiczem - operatorem i producentem filmowym.

fot. Kamil Cieślik, facebook

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group