Wywóz odpadów

19.08.2013   Autor: Redakcja

Poniżej prezentujemy harmonogram wywozów odpadów w Pile.

 

ODPADY

ULICE

DATA

GŁADYSZEWO

KOMUNALNE

Agatowa, Kamienna, Rubinowa,Szafirowa, Turkusowa

22 sierpnia, piątek

SEGREGOWANE

Agatowa, Kamienna, Rubinowa,Szafirowa, Turkusowa

5 września, czwartek

BIODEGRADOWALNE

Agatowa, Kamienna, Rubinowa,Szafirowa, Turkusowa

19 sierpnia, poniedziałek

GÓRNE

KOMUNALNE

Kochanowskiego, Lotnicza, Mała, Prusa

 

19 sierpnia, poniedziałek

Bogusławskiego, Fredry, Kondratowicza, Krasińskiego, Makuszyńskiego, Mickiewicza,

Norwida, Reja, Słowackiego, Sportowa, Staffa, Świteź, Tetmajera, Traugutta, Trentowskiego, Warsztatowa, Wyspiańskiego od nr 15 do nr 35,

Żeromskiego od nr 42 do nr 98

 

20 sierpnia, wtorek

Armii Krajowej, Armii Ludowej, Batalionów Chłopskich, Batorego, Ceglana, Czwartaków, Hutnicza, Obrońców Helu, Partyzantów,

Połabska, Szarych Szeregów, Walecznych, Wojska Polskiego od nr 47.

 

21 sierpnia, środa

Łużycka, Rugijska, Władysława IV, Żeromskiego od nr 80, Wyspiańskiego od nr 84

 

22 sierpnia, czwartek

SEGREGOWANE

Kochanowskiego, Lotnicza, Mała, Prusa, Bogusławskiego, Fredry, Kondratowicza, Krasińskiego, Makuszyńskiego, Mickiewicza,

Norwida, Reja, Słowackiego, Sportowa, Staffa, Świteź, Tetmajera, Traugutta, Trentowskiego, Warsztatowa, Wyspiańskiego od nr 15 do nr 35,

Żeromskiego od nr 42 do nr 98, Armii Krajowej, Armii Ludowej, Batalionów Chłopskich, Batorego, Ceglana, Czwartaków, Hutnicza, Obrońców Helu, Partyzantów,

Połabska, Szarych Szeregów, Walecznych, Wojska Polskiego od nr 47, Łużycka, Rugijska, Władysława IV, Żeromskiego od nr 80, Wyspiańskiego od nr 84

 

5 września, czwartek

BIODEGRADOWALNE

Kochanowskiego, Lotnicza, Mała, Prusa, Bogusławskiego, Fredry, Kondratowicza, Krasińskiego, Makuszyńskiego, Mickiewicza,

Norwida, Reja, Słowackiego, Sportowa, Staffa, Świteź, Tetmajera, Traugutta, Trentowskiego, Warsztatowa, Wyspiańskiego od nr 15 do nr 35,

Żeromskiego od nr 42 do nr 98, Armii Krajowej, Armii Ludowej, Batalionów Chłopskich, Batorego, Ceglana, Czwartaków, Hutnicza, Obrońców Helu, Partyzantów,

Połabska, Szarych Szeregów, Walecznych, Wojska Polskiego od nr 47, Łużycka, Rugijska, Władysława IV, Żeromskiego od nr 80, Wyspiańskiego od nr 84

19 sierpnia, poniedziałek

JADWIŻYN

KOMUNALNE

Bema, Dąbrowskiego, Grażyny, Jagielońska, Jagiełły, Królowej

Jadwigi, Kwidzyńska, Małgorzaty, Olsztyńska, Śniadeckich,

Żelazna

21 sierpnia, środa

Głuchowska

20 sierpnia, wtorek

SEGREGOWANE

Bema, Dąbrowskiego, Grażyny, Jagielońska, Jagiełły, Królowej

Jadwigi, Kwidzyńska, Małgorzaty, Olsztyńska, Śniadeckich,

Żelazna

22 września, czwartek

Głuchowska

29 sierpnia, czwartek

BIODEGRADOWALNE

Bema, Dąbrowskiego, Grażyny, Jagielońska, Jagiełły, Królowej

Jadwigi, Kwidzyńska, Małgorzaty, Olsztyńska, Śniadeckich,

Żelazna, Głuchowska

19 sierpnia, poniedziałek

KOSZYCE

KOMUNALNE

Nowowiejskiego, Wiatraczna,

Niemcewicza

19 sierpnia, poniedziałek

Kujawska, Paderewskiego

20 sierpnia, wtorek

Brukowa, Koszycka, Niepodległości, Okrężna, Piaskowa, Pogodna, Podleśna, Prosta, Różana Droga, Sucha, Wałecka, Wiosenna, Żeleńskiego, Żytnia

21 sierpnia, środa

SEGREGOWANE

Nowowiejskiego, Wiatraczna,

Niemcewicza, Kujawska, Paderewskiego, Brukowa, Koszycka, Niepodległości, Okrężna, Piaskowa, Pogodna, Podleśna, Prosta, Różana Droga, Sucha, Wałecka, Wiosenna, Żeleńskiego, Żytnia

 

5 września, czwartek

BIODEGRADOWALNE

Nowowiejskiego, Wiatraczna,

Niemcewicza, Kujawska, Paderewskiego, Brukowa, Koszycka, Niepodległości, Okrężna, Piaskowa, Pogodna, Podleśna, Prosta, Różana Droga, Sucha, Wałecka, Wiosenna, Żeleńskiego, Żytnia

19 sierpnia, poniedziałek

MOTYLEWO

KOMUNALNE

Bociania, Gęsia, Ibisowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Kolibrowa, Krucza, Łabędzia, Sowia, Orla, Pelikanowa, Perkozia, Ptasia, Słowicza, Sokola, Strusia, Wronia, Żurawia

19 sierpnia, poniedziałek

SEGREGOWANE

Bociania, Gęsia, Ibisowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Kolibrowa, Krucza, Łabędzia, Sowia, Orla, Pelikanowa, Perkozia, Ptasia, Słowicza, Sokola, Strusia, Wronia, Żurawia

12 września, czwartek

BIODEGRADOWALNE

Bociania, Gęsia, Ibisowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Kolibrowa, Krucza, Łabędzia, Sowia, Orla, Pelikanowa, Perkozia, Ptasia, Słowicza, Sokola, Strusia, Wronia, Żurawia

19 sierpnia, poniedziałek

PODLASIE

KOMUNALNE

Bukowa, Dębowa, Sosnowa. Lelewela od nr 184-198, Ofiar

Katynia, Kadetów

19 sierpnia, poniedziałek

Agrestowa, Akacjowa, Bluszczowa, Chodkiewicza, Dunikowskiego, Garczyńskiego, Jagodowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Jaworowa, Kalinowa, Kasprzaka, Klonowa, Karłowicza, Kasztanowa, Olimpijczyków, Korczaka, Lelewela, Legionów Polskich, Lipowa, Malinowa, Miodowa, Modrzewiowa, Ogrodowa, Serbska, Stańczyka, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Wieniawskiego, Wybickiego, Wrzosowa, Zaułek

20 sierpnia, wtorek

Bydgoska od nr 147, Emilii Plater, Ledycka, Lutycka,

Robotnicza, Pracownicza, Sobieskiego, Michałowskiego,

Chełmońskiego, Rodakowskiego, Szermentowskiego,

Gierymskiego, Składowa, Słowiańska

21 sierpnia, środa

SEGREGOWANE

Bukowa, Dębowa, Sosnowa. Lelewela od nr 184-198, Ofiar

Katynia, Kadetów, Agrestowa, Akacjowa, Bluszczowa, Chodkiewicza, Dunikowskiego, Garczyńskiego, Jagodowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Jaworowa, Kalinowa, Kasprzaka, Klonowa, Karłowicza, Kasztanowa, Olimpijczyków, Korczaka, Lelewela, Legionów Polskich, Lipowa, Malinowa, Miodowa, Modrzewiowa, Ogrodowa, Serbska, Stańczyka, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Wieniawskiego, Wybickiego, Wrzosowa, Zaułek, Bydgoska od nr 147, Emilii Plater, Ledycka, Lutycka, Robotnicza, Pracownicza, Sobieskiego, Michałowskiego,

Chełmońskiego, Rodakowskiego, Szermentowskiego,

Gierymskiego, Składowa, Słowiańska

29 sierpnia, czwartek

BIODEGRADOWALNE

Bukowa, Dębowa, Sosnowa. Lelewela od nr 184-198, Ofiar

Katynia, Kadetów, Agrestowa, Akacjowa, Bluszczowa, Chodkiewicza, Dunikowskiego, Garczyńskiego, Jagodowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Jaworowa, Kalinowa, Kasprzaka, Klonowa, Karłowicza, Kasztanowa, Olimpijczyków, Korczaka, Lelewela, Legionów Polskich, Lipowa, Malinowa, Miodowa, Modrzewiowa, Ogrodowa, Serbska, Stańczyka, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Wieniawskiego, Wybickiego, Wrzosowa, Zaułek, Bydgoska od nr 147, Emilii Plater, Ledycka, Lutycka, Robotnicza, Pracownicza, Sobieskiego, Michałowskiego,

Chełmońskiego, Rodakowskiego, Szermentowskiego,

Gierymskiego, Składowa, Słowiańska

19 sierpnia, poniedziałek

STASZYCE

KOMUNALNE

Poznańska od nr 130 do nr 19

19 sierpnia, poniedziałek

Boh. Westerplatte, Głowackiego, Kolejowa, Kościuszki, Poznańska od nr 1 do nr 81, Puławskiego, Skłodowskiej-Curie, Strzelecka

23 sierpnia, piątek

Chodzieska, Cynowa, Czarnkowska, Dojazdowa, Krótka,

Leśna, Ludwisarska, Margonińska, Masztowa, Miedziana, Motylewska, Obornicka, Osiedlowa, Platynowa, Poznańska od nr 68 do 191, Rogozińska, Rzemieślnicza, Spiżowa, Srebrna,

Strzelecka, Ujska, Zamenhofa, Brzechwy, Brzozowa, Dembowskiego, Gnieźnieńska, Libelta, Limanowskiego, Półwiejska, Siemiradzkiego, Sienkiewicza, Trzcianecka, Wiosny Ludów od nr 20 do nr 9, Czarnieckiego, Dolna, Grodzka, Łódzka, Piękna, Radosna,

Słoneczna, Sowińskiego, Stalowa, Wiejska, Wiosny Ludów od

nr 1 do nr 19, Wysoka, Zatorska, Żabia

23 sierpnia, piątek

SEGREGOWANE

Chodzieska, Cynowa, Czarnkowska, Dojazdowa, Krótka,

Leśna, Ludwisarska, Margonińska, Masztowa, Miedziana, Motylewska, Obornicka, Osiedlowa, Platynowa, Poznańska od nr 68 do 191, Rogozińska, Rzemieślnicza, Spiżowa, Srebrna,

Strzelecka, Ujska, Zamenhofa, Brzechwy, Brzozowa, Dembowskiego, Gnieźnieńska, Libelta, Limanowskiego, Półwiejska, Siemiradzkiego, Sienkiewicza, Trzcianecka, Wiosny Ludów od nr 20 do nr 9, Czarnieckiego, Dolna, Grodzka, Łódzka, Piękna, Radosna,

Słoneczna, Sowińskiego, Stalowa, Wiejska, Wiosny Ludów od

nr 1 do nr 19, Wysoka, Zatorska, Żabia

12 września, czwartek

BIODEGRADOWALNE

Chodzieska, Cynowa, Czarnkowska, Dojazdowa, Krótka,

Leśna, Ludwisarska, Margonińska, Masztowa, Miedziana, Motylewska, Obornicka, Osiedlowa, Platynowa, Poznańska od nr 68 do 191, Rogozińska, Rzemieślnicza, Spiżowa, Srebrna,

Strzelecka, Ujska, Zamenhofa, Brzechwy, Brzozowa, Dembowskiego, Gnieźnieńska, Libelta, Limanowskiego, Półwiejska, Siemiradzkiego, Sienkiewicza, Trzcianecka, Wiosny Ludów od nr 20 do nr 9, Czarnieckiego, Dolna, Grodzka, Łódzka, Piękna, Radosna,

Słoneczna, Sowińskiego, Stalowa, Wiejska, Wiosny Ludów od

nr 1 do nr 19, Wysoka, Zatorska, Żabia

19 sierpnia, poniedziałek

ZAMOŚCIE

KOMUNALNE

Tczewska, Wągrowiecka

19 sierpnia, poniedziałek

Fabryczna, Giełdowa, Kaczorska, Karpacka, Rybacka, Śmiłowska, Tucholska, Wawelska, Walki Młodych

 

21 sierpnia, środa

SEGREGOWANE

Tczewska, Wągrowiecka, Fabryczna, Giełdowa, Kaczorska, Karpacka, Rybacka, Śmiłowska, Tucholska, Wawelska, Walki Młodych

 

29 sierpnia, czwartek

BIODEGRADOWALNE

Tczewska, Wągrowiecka, Fabryczna, Giełdowa, Kaczorska, Karpacka, Rybacka, Śmiłowska, Tucholska, Wawelska, Walki Młodych

19 sierpnia, poniedziałek

ZIELONA DOLINA

KOMUNALNE

Daleka, Hetmańska, Gryfitów, Jasna, Kalinowskiego, Kasztelańska, Koszykowa, Królewska, Książęca, Małe

Błonia, Miła, Młynarska, Nad Łąkami, Nad Gwdą, Parkowa, Przednia, Promienna, Równa, Rycerska, Skośna, Szlachecka, Średnia, Staropolska, Targowa, Tartaczna, Ukryta, Ustronna, Widok, Wyzwolenia,Zacisze, Zakątek, Zbrojna, Zielona Dolina

 

23 sierpnia, czwartek

SEGREGOWANE

Daleka, Hetmańska, Gryfitów, Jasna, Kalinowskiego, Kasztelańska, Koszykowa, Królewska, Książęca, Małe

Błonia, Miła, Młynarska, Nad Łąkami, Nad Gwdą, Parkowa, Przednia, Promienna, Równa, Rycerska, Skośna, Szlachecka, Średnia, Staropolska, Targowa, Tartaczna, Ukryta, Ustronna, Widok, Wyzwolenia,Zacisze, Zakątek, Zbrojna, Zielona Dolina

5 września, czwartek

BIODEGRADOWALNE

Daleka, Hetmańska, Gryfitów, Jasna, Kalinowskiego, Kasztelańska, Koszykowa, Królewska, Książęca, Małe

Błonia, Miła, Młynarska, Nad Łąkami, Nad Gwdą, Parkowa, Przednia, Promienna, Równa, Rycerska, Skośna, Szlachecka, Średnia, Staropolska, Targowa, Tartaczna, Ukryta, Ustronna, Widok, Wyzwolenia,Zacisze, Zakątek, Zbrojna, Zielona Dolina

19 sierpnia, poniedziałek

ŚRÓDMIEŚCIE

KOMUNALNE

Buczka, Kryniczna, Mieszka I, Ogińskiego, Różyckiego, Rymarska, Świętojańska, Dzieci Polskich

20 sierpnia, wtorek

SEGREGOWANE

Buczka, Kryniczna, Mieszka I, Ogińskiego, Różyckiego, Rymarska, Świętojańska, Dzieci Polskich

5 września, czwartek

BIODEGRADOWALNE

Buczka, Kryniczna, Mieszka I, Ogińskiego, Różyckiego, Rymarska, Świętojańska, Dzieci Polskich

19 sierpnia, poniedziałek

 

Przeczytaj więcej o: pila, wywóz odpadów, harmonogram,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group