Charytatywnie na torze

17.08.2013   Autor: Redakcja
---

W połowie września w Pile zostanie rozegrany turniej charytatywny. Udział w nim potwierdzili już m.in. Bjarne Pedersen i Adam Skórnicki. Przy Bydgoskiej wystąpi także duet Gollobów.

Na 14 września zaplanowano Charytatywny Turniej Indywidualny w Pile. Zysk ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony dla jednego z kibiców chorego na raka. Swój udział w zawodach potwierdzili już pierwsi zawodnicy. Przy Bydgoskiej zaprezentują się m.in. Bjarne Pedersen, Adam Skórnicki, Mariusz Staszewski i Krzysztof Pecyna.

Co ciekawe, turniej będzie rozgrywany jako trening punktowany. Pozwoli to na przypomnienie się pilskim kibicom Jackowi Gollobowi, który regularnie trenuje. Razem z ojcem udział w zawodach weźmie także Oskar Ajtner-Gollob.

Emocje żużlowe nie będą jedyną atrakcją charytatywnych zawodów. Prawdopodobnie w przerwach wystąpi zespół Verba. Ze względu na szczytny cel turnieju zawodnicy oraz zespół wystąpią za darmo, a organizatorzy proszą o wyrozumiałość, gdyż z powodu przeznaczenia zysku z biletów na leczenie nie będą obowiązywały karnety.

Przeczytaj więcej o: pila, zuzel, turniej, trening, charytatywny,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group