Panowie pod siatką. Wyniki

14.07.2013   Autor: Redakcja
---

Za nami drugi i zarazem ostatni dzień turnieju Grand Prix Wielkopolski organizowanego na pilskich Płotkach.

- Dzisiaj grali panowie, zgłosiło się do turnieju 11 par. W turnieju grano systemem brazylijskim co oznacza, że drużyna, która przegra dwa razy odpada z turnieju. W porównaniu do wczoraj na pewno poziom jest dużo wyższy, piłka w meczach panów lata o wiele szybciej, ale też jest bardziej wyrównany poziom - powiedział Piotr Duszyński, speaker turnieju Grand Prix Wielkopolski.

W turnieju brali udział miłośnicy plażowej siatkówki z całej Polski, wśród nich m.in. Dawid Buła, półfinalista mistrzostw Polski juniorów 2012 oraz brązowy medalista turnieju Eurolubusik 2012 w siatkówce plażowej.: - Turniej mi się bardzo podoba, przyjechałem tutaj z województwa lubuskiego. Organizacja, moim zdaniem, jest bardzo dobra, boiska są naprawdę nieźle przygotowane, póki co graliśmy trzy mecze w przeciągu trzech godzin - powiedział D.Buła.

W turnieju brał udział również zawodnik z Piły - Błażej Szubstarski : - Wspaniała organizacja i myślałem, że trochę więcej ludzi się zjedzie. Ale i tak muszę powiedzieć , że poziom jest dość wysoki, widać co zawodnicy sobą prezentują. My także damy z siebie wszystko i postaramy się jak najwyższe miejsce zająć - skomentował pilanin.

Poniżej prezentujemy wyniki dzisiejszego turnieju:

I miejsce Konrad Kozik, Wojciech Kozik
II miejsce Błażej Szubstarski, Andrzej Stankowski
III miejsce Bartłomiej Wolinowski, Adam Józefczak

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group