Gdzie wspólnie obejrzeć mecz reprezentacji Polski?

14.06.2024   Autor: Mateusz Manthai
1277---151
Ruszają Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. W turnieju zagra m.in. reprezentacja Polski z Robertem Lewandowskim na czele. W regionie organizowane są specjalne strefy kibica. Sprawdziliśmy, gdzie będzie można obejrzeć mecze biało-czerwonych.  
 
Tegoroczne Mistrzostwa Europy rozgrywane są na niemieckich boiskach. Reprezentacja Polski zagra co najmniej trzy mecze grupowe. Biało-czerwoni zmierzą się z Holandią, Austrią i Francją. Kibice już przygotowują się do wielkich, sportowych emocji. Jak się okazuje, mecze chętnie będą oglądać przed telewizorami.  Dla tych, którzy na własnej skórze będą chcieli poczuć atmosferę mistrzostw organizowane są strefy kibica. Największy w regionie ekran stanie na pilskiej Wyspie. Tam strefę przygotują wspólnie ASTA-NET i Wyspiarz. Na kibiców czekać będzie mnóstwo atrakcji.  

- Na miejscu przygotowany jest olbrzymi ekran, na którym wyświetlane będą na żywo wszystkie mecze, które będą dostępne. Spotykamy się już w piątek na pierwszym meczu otwarcia. Z naszej strony przygotowaliśmy dodatkową porcję leżaków - zapewnia Klaudia Grzybowska, marketing manager ASTA-NET. 
Wygodne i komfortowe warunki do oglądania meczów będą mieli także kibice w Czarnkowie. Licencję na pokazywanie spotkań biało-czerwonych zdobyło Miejskie Centrum Kultury.  

- Zapraszamy wszystkich kibiców do sali kina Światowid na po pierwsze trzy mecze grupowe reprezentacji Polski. Oczywiście daj Boże, będziemy grać dalej - zaklina Jan Pertek, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie. 

Ponadto na dużym ekranie zobaczymy dwa półfinały i wielki finał mistrzostw. Na kibiców będzie czekał także dobrze wyposażony, kinowy bufet. Strefa kibica stanie także w Złotowie.  

- Będzie zorganizowana w hali namiotowej, w której w sezonie zimowym istnieje lodowisko. Mamy miejsce zadaszone, a więc nie boimy się pogody. Ekran to 24 metry kwadratowe. Pokażemy wszystkie mecze Polaków - mówi Jakub Pieniążkowski, burmistrz Złotowa. 

Jeśli Polacy awansują do kolejnej rundy mistrzostw, na ekranie będzie można obejrzeć kolejne mecze naszych. Oprócz tego kibice będą mogli skorzystać ze strefy gastro i strefy junior. LED-owy telebim stanie także na stadionie miejskim w Okonku.  

fot. YT - Łączy nas piłka 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group