TV ASTA zwycięża w ogólnopolskim konkursie

27.05.2024   Autor: Redakcja
979---309
Ogólnopolski sukces TV ASTA. Dziennikarka i producenci stacji otrzymali dwie nagrody w konkursie telewizji lokalnych "To nas dotyczy". Agnieszka Kledzik zdobyła główną nagrodę "Kryształowego Ekranu" w kategorii "Zwyczajnie Niezwyczajni" . Jury doceniło reportaż o strażaczce po mastektomii. Z kolei Tomasz Janczar i Paulina Michałek-Komorowska zajęli 2. miejsce w kategorii "Moja Mała Ojczyzna" za program "Wielkopolska Travel". 

Najpierw powstała sesja zdjęciowa zachęcająca kobiety do badań piersi. Monika Kwiatkowska-Świgoń pokazała na zdjęciach swoje pooperacyjne rany. Potem powstał materiał newsowy, a na końcu poruszający reportaż. Ten został doceniony teraz już po raz drugi. W marcu Agnieszka Kledzik odebrała główną nagrodę w kategorii wideo w konkursie Stowarzyszenia Gazet Lokalnych. 

Poniżej prezentujemy zwycięski reportaż.
To nie koniec sukcesów TV ASTA w konkursie organizowanym przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. W kategorii "Moja Mała Ojczyna" program autorstwa Tomasza Janczara i Pauliny Michałek-Komorowskiej pod tytułem Wielkopolska Travel zdobył drugie miejsce. 
Podróżując po Wielkopolsce, prowadzący program Artur Maras, który odebrał osobiście wyróżnienie, odkrywa nie tylko urokliwe, często zapomniane zakątki tej historycznej krainy, ale również jej bogactwo kulturowe, tradycje oraz niezwykłą przyrodę. Każdy odcinek to nowa historia, pełna ciekawostek i niespodzianek, która pokazuje, jak wielowymiarowa i fascynująca jest Wielkopolska.

Seria ma na celu nie tylko pokazać piękno i różnorodność Wielkopolski, ale także zainspirować do samodzielnego odkrywania tej niezwykłej części Polski, przypominając o bogactwie kulturowym i przyrodniczym, które często pozostaje niezauważone na turystycznych szlakach. Przez połączenie historii z przygodą, program zachęca do poszukiwania własnych, niepowtarzalnych doświadczeń w sercu Polski.

A już 6 czerwca o godz. 20.30 na antenie TV ASTA premiera kolejnego już czwartego sezonu programu. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group