“Dzieciaki Talenciaki” zaśpiewały po raz ósmy

21.05.2024   Autor: Jakub Sierakowski
172---50
Na scenie Wałeckiego Domu Kultury wystąpiło 60 utalentowanych piosenkarzy w różnym wieku i z całego kraju. Na zwycięzcę czekała specjalna nagroda.

Leon Szczygieł z Zielonej Góry wygrał tegoroczną edycję "Dzieciaków Talenciaków”. Nagrodą jest profesjonalne, studyjne nagranie pierwszego singla.

– Tego singla zazwyczaj pisałam ja. Ale zwyciężczyni edycji z ubiegłego roku, Magda Brożek, postanowiła sama napisać piosenkę. Ja jej pomogłam tylko w aranżacji, nagraniu, teledysku – mówi Estera Naczk-Suska, współorganizatorka "Dzieciaków Talenciaków”.

Teledysk został już opublikowany na YouTube. Przez 8 lat trwania konkursu “Dzieciaki Talenciaki”, na wałeckiej scenie pojawiło się kilkuset uczestników. Dla niektórych z nich była to trampolina do kariery.

– Zająłem tutaj I miejsce i ten konkurs dał mi wiele możliwości. Poczułem, że moja droga muzyczna, wokalna od tego momentu się zaczynała. Dało mi to takiego kopa, że mogę występować, że to komuś się podoba, zostałem doceniony – mówi Nikodem Pajączek, laureat "Dzieciaków Talenciaków" i zdobywca 2. miejsca w Voice of Poland Kids.

W tegorocznej edycji nowych talentów szukało jury w składzie: Nikodem Pajączek, Kuba Jurzyk, Patrycja Jankowska i Krzysztof Marszewski.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group