Zmiany w trzcianeckim urzędzie miasta

13.04.2024   Autor: Mateusz Manthai
885---215
Nowy zastępca burmistrza Trzcianki. Wiolettę Szukajło przedstawił dziś Krzysztof Jaworski. Tym samym ze swoim stanowiskiem żegna się dotychczasowy wiceburmistrz. Witold Putyrski odchodzi na emeryturę. 

Wioletta Szukajło przez wiele lat pracowała w lokalnym samorządzie. Była członkiem społecznej rady szpitala powiatowego. Z ramienia Koalicji Obywatelskiej bez powodzenia kandydowała w jesiennych wyborach parlamentarnych. Z kolei w wyborach samorządowych ponownie uzyskała mandat radnej Rady Miejskiej Trzcianki 

- Jest to osoba, którą znacie z wieloletniej pracy samorządowej. Przede wszystkim kobieta wyrazista, zaangażowana i godna nie dość, że mojego, ale też państwa zaufania - powiedział Krzysztof Jaworski, burmistrz Trzcianki.  

Nowa wiceburmistrz zajmie się kwestiami społecznymi i ochroną środowiska. Będzie odpowiedzialna za kontakty z placówkami kultury oraz promocję.  

- Jestem samorządowcem od 25 lat. Mam nadzieję, że to moje doświadczenie samorządowe przełoży się też na jakość pracy tutaj w samorządzie gminnym. Kończąca się kadencja Rady Miejskiej też powoli w ten samorząd gminny mnie wprowadziła - mówiła Wioletta Szukajło, nowa wiceburmistrz Trzcianki. 

Z funkcją wiceburmistrza żegna się Witold Putyrski. Doświadczony samorządowiec odchodzi na emeryturę, jednak to nie koniec jego kariery. Został zarekomendowany do objęcia funkcji przewodniczącego Rady Miejskiej.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group