Złotowska policja zatrzymała... bibliofila

30.01.2024   Autor: Redakcja
327---185
34-latek ukradł ponad sto książek z sieciowych księgarni w całej Polsce. Miłośnik literatury popularnej i naukowej wpadł w Złotowie. 

Pracownik złotowskiego marketu wczoraj ujął mężczyznę na gorącym uczynku. 34-latek ukradł napój energetyczny i artykuły przemysłowe. 

- Funkcjonariusze skierowani na miejsce ustalili, że mężczyzna klika dni wcześniej również był w tym sklepie, nie został jednak wtedy zatrzymany, a mógł również dokonać kradzieży. Po sprawdzeniu i przeanalizowaniu monitoringu, okazało się że przypuszczenia pracownika były słuszne, gdyż 34-latek wyszedł ze sklepu nie płacąc za zabrany towar - relacjonuje asp. Damian Pachuc, rzecznik prasowy złotowskiej policji. 
Ujętego mężczyznę sprawdzono w policyjnych systemach informatycznych. Okazało się, że mieszkaniec gminy Złotów ma na swoim koncie liczne kradzieże sklepowe. Ponadto był poszukiwany przez dwie prokuratury w związku z kradzieżami książek w sieciowych księgarniach na terenie Polski. W jego domu policjanci znaleźli ponad sto woluminów. Grozi mu do 5 lat więzienia.

fot. KPP Złotów 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group