Festiwal Roślin w Pile

13.09.2023   Autor: Reklama
299---231
Festiwal Roślin w Pile – wyjątkowe wydarzenie dla miłośników zielonych dekoracji, odbędzie się w dniach 16-17 września w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul.Żeromskiego 90 . To pierwsza edycja największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach w Pile.

Poprzedni sezon, to przede wszystkim rekordowo bogaty asortyment, a w szczególności bardzo dużo nowych gatunków i okazyjnie tanie rośliny kolekcjonerskie. Dlatego... nie spoczęliśmy na laurach i zarezerwowaliśmy u ogrodników znów sporo pięknych nowości. Zarówno tych popularnych, przystępnych dla każdego, jak również kolekcjonerskich, w cenach niższych niż te, które znajdziecie w sklepach internetowych. Każdą roślinę zamawiamy w dużej ilości, abyście mogli wybierać z całej półki, albo wózka podobnych roślin i zdecydować się na tę, która waszym zdaniem jest najpiękniejsza.
 
Co sezon zmieniamy wzory doniczek, więc tu też spodziewajcie się wyselekcjonowanych nowości. Tradycyjnie w ofercie znajdziecie naszą bestsellerową książkę, nawozy, podłoża, akcesoria dla pasjonatów i kto wie co jeszcze.
Pamiętajcie, że nieustannie odwiedzamy i rozmawiamy z ogrodnikami szukając nowości, dbając o jak najlepszej jakości asortyment i aby inflacja nie wpływała na nas istotnie. Przyjdź i zobacz co tym razem przygotowaliśmy, a jeśli chcesz znaleźć coś konkretnego, to napisz prywatną wiadomość, a zrobimy co w naszej mocy aby to znaleźć i przywieźć. 
Dlaczego warto do nas przyjść?
- Rośliny doniczkowe bez zbędnych pośredników.
- Na cenówkach drukujemy cenę naszą oraz podobnej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie.
- Ceny już od 5zł.
- Małe i duże rośliny oraz doniczki.
- Ponadto wyselekcjonowane: ekonawozy, podłoża, środki ochrony roślin, literatura i akcesoria dla pasjonatów.
- Ogromny wybór.
- Jakość roślin wyższa niż w marketach, ponieważ droga od ogrodników do nas jest bez zbędnych pośredników.
 
Gdzie?

Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Żeromskiego 90
Piła
 
Kiedy?
16 września (sobota) - 8:00-20:00
17 września (niedziela) - 10:00-18:00
 
 Akceptowane płatności:
- karta,
- gotówka,
- BLIK.
 
Wstęp bezpłatny
Link do wydarzenia TUTAJ

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group