Konkurs na nazwę dla stadionu żużlowego

30.05.2023   Autor: Artur Maras
---313
Pilski stadion żużlowy będzie miał w nazwie sponsora. Jakiego? Tego dowiemy się po zakończeniu otwartego konkursu. Ogłasza go właśnie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wygra ten, kto da najwięcej.  
 
- Te osoby, które interesują się sportem wiedzą, że takie historie w kraju są na porządku dziennym. Będziemy chcieli podczas najbliższego tygodnia wyłonić oferenta, który zaproponuje najlepszą ofertę i wtedy on będzie mógł posługiwać się nazwą tego stadionu - mówi Dariusz Kubicki, dyrektor MOSiR w Pile. 
 
I to aż przez pięć lat. Stadion ma mieć w nazwie słowo arena oraz nazwę firmy, która za to zapłaci. Zwycięski podmiot będzie mógł także umieścić swoje logo czy nazwę w kilku miejscach na stadionie, m. in. na koronie i wieżyczce. Miasto chce w ten sposób zdobyć pieniądze, które następnie przeznaczy na wspieranie czarnego sportu.
Prezydent powołał już komisję konkursową. Zainteresowane firmy na złożenie swoich ofert mają czas do poniedziałku 5 czerwca włącznie. Regulamin dostępny jest na stronie Urzędu Miasta.  

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group