Palarnia kawy Craft Beans już otwarta!

08.05.2023   Autor: Artykuł sponsorowany
326---

Wielkie święto kawy w Pile. W poniedziałek, 8 maja przy ul. Łącznej 55, otwarto Craft Beans. To nowa palarnia kawy połączona ze sklepem oferującym miłośnikom czarnego trunku najlepsze gatunki ziaren z całego świata.

Klienci palarni mogą zapoznać się z procesem palenia, a także parzenia najdoskonalszych gatunków kaw świata - od starannego doboru zielonych ziaren owocu kawowca, po delektowanie się wybornym smakiem świeżo zaparzonej, niezwykle aromatycznej kawy. 

Craft Beans to także sklep firmowy posiadający w swojej ofercie między innymi „Pilankę” pierwszą pilską regionalną kawę, przepyszne herbaty w wyjątkowych smakach, wyrabiane ręcznie słodycze i akcesoria służące przygotowaniu wyśmienitych kawowych napojów.  

Craft Beans stawia na najwyższą jakość, świeżość produktów i zadowolenie swoich klientów, dbając o każdy detal procesu prażenia kawy i starannego doboru produktów dostępnych w sprzedaży. Dodatkowo, jako firma lokalna, wspiera różnego rodzaju inicjatywy prośrodowiskowe w otaczającej ją społeczności. Współpracuje z organizacjami zajmującymi się ochroną środowiska, a także angażuje się w projekty na rzecz czystego powietrza, czystych wód oraz ochrony przyrody. 

- Pomysł zrodził się w ubiegłym roku, po czterech latach prowadzenia przez mojego męża przedsiębiorstwa, które dostarczało klientom wyposażenie palarni i kawiarni na całym na świecie. Zapragnęliśmy wspólnie, aby właśnie te urządzenia mogły zacząć funkcjonować w Pile i by można je było zaprezentować klientom. Chcieliśmy tym samym zaoferować lokalnym wielbicielom kawy możliwość prześledzenia drogi, jaką pokonują zielone ziarenka przypływające do Polski z najlepszych plantacji na świecie, zanim wraz z cudownym aromatem zostaną zamknięte w paczuszkach i ustawione na regałach sklepu mieszczącego się w tym samym lokalu. Marzyliśmy o tym, by połączyć to wszystko wraz z możliwością degustacji świeżej kawy. Dodatkowo można u nas zasięgnąć rady naszych specjalistów pracujących w Craft Beans. Bardzo się cieszę, że to się udało. Po ogromnym zainteresowaniu naszą palarnią, widać, że nie tylko w naszym regionie, ale i na mapie Polski brakowało podobnego miejsca. Miejsca, do którego raz jeszcze serdecznie wszystkich zapraszamy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty, przy ulicy Łącznej 55 - mówi Aleksandra Ciszek, właścicielka Craft Beans.

Klienci odwiedzający Craft Beans przekonywali, że to niesamowite, magiczne wręcz miejsce, w którym kawa smakuje wybornie. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group