Cyrk Europa w Pile - rozstrzygnięcie konkursu

28.04.2023   Autor: Redakcja
---300

Już 7 maja w Pile zagości Cyrk Europa z „Planetą uśmiechu 2” – nowym spektaklem, który oczaruje widzów w każdym wieku. W tym artykule przedstawiamy wyniki konkursu, w którym do wygrania były bilety na spektakl.
 

W sezonie 2023 Cyrk Europa stawia na udział utalentowanych artystów w spektaklu oraz doskonałą reżyserię. W programie 2023 będzie można zobaczyć ewolucje pod kopułą cyrku na trapezie w wykonaniu Avatara, efektowną gimnastykę na szarfach, romantyczną podróż do ulotnej krainy baniek mydlanych w którą widzów zabierze Duo La Belle Epoque. Ponadto na arenie królować będzie żonglerka, wirujące sześciany oraz sensacyjne show wielkiej iluzji wraz z przecinaniem kobiety!

To i wiele innych atrakcji w nowym programie 2023 pod kopułą cyrku Europa! Goście specjalni programu: Świnka Peppa, Avatar oraz Spiderman. Dobra zabawa gwarantowana! Bilety można zakupić online w serwisie KupBilecik.pl.

PIŁA
ul. Okrzei - stadion

7.05 /niedziela/, godz. 14:00 i 17:00

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Do wygrania było 8 biletów na spektakl Cyrku Europa. Aby wygrać jeden z nich, wystarczyło wysłać do nas maila z odpowiedzią na pytanie: "Jaka atrakcja cyrkowa najbardziej Ci się podoba?". Spośród wielu odpowiedzi wylosowaliśmy 8, których autorów nagrodziliśmy biletami.

LISTA ZWYCIĘZCÓW:

1. Jacek Borowski
2. Arleta Paplińska
3. Maja Bratkowska
4. Aneta Majka
5. Ewelina Dolna
6. Marcin Mańczak
7. Agnieszka Ostapiuk
8. Adela Wronkowska

Gratulujemy!


 

Przeczytaj więcej o: Cyrk Europa w Pile,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group