Biznesowe... randki

14.04.2023   Autor: Kamil Kończewski
1092---188
Kto z nas nie randkował? Chciał zrobić na potencjalnej wybrance lub wybrańcu najlepsze wrażenie. Czasem... była to miłość od pierwszego wejrzenia. A czy taka istnieje w biznesie? O tym próbowali się przekonać wałeccy przedsiębiorcy, którzy wzięli udział w randkach biznesowych pod nazwą “Łączymy siły”. 
 
Było to spotkanie lokalnych przedsiębiorców w nowej formule, która może przynieść szybki efekt biznesowy. 

- Często znamy swoje szyldy, ale nie wiemy co za tym szyldem jest. Jakie są mocne siły? Jakie są mocne strony? Dlatego dzisiaj właśnie w gronie 50 przedsiębiorców z rejonu okolic Wałcza. Spotykamy się po to aby właśnie lepiej się poznać i nawiązać owocną współpracę - mówi Anna Chandoszko, organizatorka spotkań. 

Formuła spotkania miała nietypowy charakter. Przy stole usiadło 4 przedstawicieli różnych firm. Mieli 2 minuty na przedstawienie charakteru swojej działalności i wymianę wizytówek. 

Takich szybkich rund było 5, którym towarzyszyły także wystąpienia prelegentów.  

- Pierwszy raz korzystam z takiej opcji i uważam, że jest to idealne. Bo na co dzień nie spotyka się w jednym miejscu osób, które chcą rozwijać swoje firmy i też szukają osób z którymi mogliby zaczynać nowe projekty - mówi Monika Kisielewicz z HarMonii. 

- W jednym miejscu może spotkać się wiele firm i w taki właśnie szybki sposób można przedstawić siebie, swoje usługi tak jak na przykład akurat Asta-Net. No i oczywiście pozyskać nowego klienta - dodaje Tomasz Mądry z Asta-Net. 

Po 5 rundach, biznesowe randkowanie nabrało innego charakteru. Wspólny lunch sprawił, że rozmowy toczyły się w szerszym gronie. I już nie dotyczyły prezentacji, ale nawiązania współpracy w tworzeniu wspólnych projektów biznesowych.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group