Sauna w Chodzieży odremontowana

22.01.2023   Autor: Mateusz Manthai
---579

Sauna w chodzieskim Delfinie po remoncie. Pierwsi amatorzy gorącego relaksu będą mogli z niej skorzystać już podczas ferii.  
 

Pomieszczenie przeszło remont po bodajże około 13-14 latach. Sauna była już dość mocno wyeksploatowana, dlatego zdecydowaliśmy się na remont. Wcześniej nie było tak ładnie. Wyglądało to jak za komuny przysłowiowej. Całe pomieszczenie sauny zostało wymienione, ponieważ deski, które znajdowały się w środku wyglądały już niechlujnie. Zamontowaliśmy nowy piec, który jest dużo bardziej oszczędny, niż stary. mówi Paweł Sudoł, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chodzieży 

Nowy piec szybciej się nagrzewa. Potrzebuje zaledwie 20 minut, aby stworzyć odpowiednie warunki do relaksu w saunie. Budowlańcy wymienili całą armaturę. Nowy blask zyskały ściany i podłoga. Tuż obok sauny znalazło się miejsce na małą toaletę i prysznice. Całość dopełniły 3 stylowe leżaki.

Kompleksowy remont sauny kosztował 80 tysięcy złotych. Pieniądze pochodziły z miejskiego budżetu. Otwarcie odnowionej łaźni planowane jest na 30 stycznia.  

Przeczytaj więcej o: Sauna w Chodzieży, mosir chodzież,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group