W Okoneckim Centrum Kultury powstają świąteczne teledyski

04.12.2022   Autor: Kamil Kończewski
614---34
W Okoneckim Centrum Kultury młodzi wokaliści tworzą świąteczne teledyski. To już tradycja dla dzieci na uczęszczających tam na zajęcia wokalne.

Zwyczaj tworzenia muzycznych klipów zrodził się 3 lata temu. Podczas pandemii dostęp do imprez kulturalnych był ograniczony więc dyrektor ośrodka kultury wpadł na pomysł, aby pokazać umiejętności wokalne dzieci za pomocą teledysków, które miały być emitowane na portalach społecznościowych. Pomysł okazał się przysłowiowym “strzałem w 10”. Ale to nie jedyny powód tego muzycznego spotkania. 

- Stwierdziliśmy, że chcemy nagrodzić dzieciaki za ich ciężką pracę. Co prawda przygotowujemy się do Jarmarku Bożonarodzeniowego, ale uznaliśmy, że taki świąteczny czas to jest idealny moment na taką laurkę muzyczną dla rodziców, żeby nas zobaczyli jak tu działamy, co tu robimy - powiedziała Adrianna Potalska, trener wokalny.

  


Dzieci z Okoneckiego Ośrodka Kultury przygotowały 3 świąteczne piosenki “Kochany Panie Mikołaju”, “A Mikołaj pędzi, a Mikołaj gna” oraz “Podarunki z nieba”.  

- Bardzo lubię śpiewać, mam do tego talent i lubię z koleżankami śpiewać. Ja lubię piosenki świąteczne, takie wesołe, takie ciekawe. Śpiewam dlatego że to jest moja pasja -  mówiły dzieci z Okoneckiego Centrum Kultury.

Teraz ekipa filmowa zajmie się montażem teledysku. Efekt pracy wokalistów i filmowców będzie można podziwiać od 19 grudnia na portalach społecznościowych. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group