Droga Kotuń - Piła do remontu

17.08.2022   Autor: Redakcja
355---315
Długo oczekiwany przez mieszkańców remont drogi powiatowej Kotuń - Piła zaczyna nabierać rozpędu. Co prawda drogowców jeszcze nie widać, ale Starostwo Powiatowe w Pile rozpisało przetarg mający wyłonić wykonawcę robót. Ten ma czas do 29 sierpnia na złożenie oferty. Podobnie jest na kilku innych drogach w powiecie. 

Remont blisko 2 km odcinka trasy z Kotunia do Piły jest jednym z zadań przetargu na modernizację dróg w powiecie pilskim. Całość dzieli się na trzy części. Pierwsza dotyczy remontu w miejscowościach Równopole gm. Kaczory oraz Osieku nad Notecią. Drugi obejmuje drogę Kotuń - Piła, a także prawie 2,8 km odcinek Nieżychowo-Białośliwie, Jabłonowo - Węglewo w gminie Ujście oraz Piesno - Walentynowo w gminie Łobżenica. Trzeci etap dotyczy remontów blisko 8,6 km dróg na terenie gmin Wyrzysk i Łobżenica. 
W każdym z tych przypadków wykonawcy mają czas do 29 sierpnia na złożenie ofert. Jeśli wszystko przebiegnie bez zakłóceń, to drogowcy będą mieli do 390 dni od daty zawarcia umowy na skończenie prac. 

fot archiwum

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group