Rodzina z Kaczor zginęła pod Bydgoszczą

13.08.2022   Autor: Redakcja
403---202
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj na DK 10 pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem. W wyniku zderzenia osobówki z ciężarówką zginęły trzy osoby. Czwarta zmarła w szpitalu. To rodzina z Kaczor, która wracała z wakacji.

Tragedia wydarzyła się w piątek przed godz. 17 na drodze krajowej nr 10 na wysokości miejscowości Emilianowo pod Bydgoszczą. 

- Jak się okazało, w zdarzeniu brały udział cztery pojazdy – trzy pojazdy osobowe i jeden ciężarowy. Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że kierujący pojazdem marki Toyota, z niewyjaśnionych przyczyn, zjechał na przeciwny pas ruchu, uderzył w pojazd ciężarowy marki DAF z naczepą, a następnie uderzył w jadący za nim pojazd marki VW. Natomiast pojazd ciężarowy w wyniku uderzenia, zjechał na przeciwny pas i zderzył się czołowo z samochodem marki Skoda - informuje nadkom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.
W wyniku wypadku śmierć na miejscu ponieśli 47-letni kierowca skody oraz dwójka pasażerów: 14-latek i 17-latka. 44-letnia pasażerka tego auta zmarła w szpitalu. To mieszkańcy Kaczor.

Kierujący Toyotą 52-latek został zatrzymany. Funkcjonariusze zatrzymali mu także prawo jazdy. Pobrana została od niego także krew do badań. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

fot. KWP Bydgoszcz

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group