Pływające biuro architektoniczne z kawiarnią na dachu

17.05.2022   Autor: Artur Maras
747---498
Dawna barka Misissippi zwodowana po remoncie. Od teraz to Arcy Statek, w którym mieścić będzie się biuro architektoniczne. To jednak nie koniec planów, jakie wobec jednostki ma nowa właścicielka. 
 
- Po sobotnim wyczynie przeciągnięcia i umiejscowienia jej w tym kształcie i miejscu, gdzie jesteśmy obecnie, zajmujemy się tym, żeby ją ustabilizować i wypoziomować. Zmieniamy rozmieszczenie ścian, jesteśmy na etapie budowy schodów, natomiast z zewnątrz jest już prawie finał. Została do zrobienia jeszcze barierka na tarasie plus końcowa elewacja zewnętrzna w formie podświetlanego kamienia - opowiada Monika Ruta-Zygiel, właścicielka barki. 

Mississippi odpłynie z miasta. Jest wyrok sądu
 
Po niemal rocznym remoncie przeprowadzanym po drugiej stronie rzeki, nowa barka w niczym nie przypomina tej starej, która przez lata stała się niechlubna wizytówką Piły. Teraz jednostka zyskała nowoczesny wygląd. Nowa właścicielka barki chce tu otworzyć swoje biuro architektoniczne. W nowej barce znajdzie się także miejsce na showroom z produktami do wyposażenia wnętrz.
To jednak nie wszystko. Na szczycie, gdzie powstaje taras, właścicielka chce otworzyć kawiarnię z widokiem na rzekę i miasto. 

fot. Urząd Miasta w Pile 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group