Gala Biznesu w Trzciance

29.03.2022   Autor: Mateusz Manthai
---26
Wyróżniono najlepsze trzcianeckie firmy podczas Gali Biznesu. Docenione przez samorząd zostały te przedsiębiorstwa, które wspierają lokalną społeczność. 
 
– Chcemy przedsiębiorcom przede wszystkim podziękować za ten wkład, który wnoszą do funkcjonowania gminy w różnym zakresie, także w tym, w jakim się po prostu realizują. Zatrudniają pracowników, a naszych mieszkańców, tworzą nowe miejsca pracy. Swoją ofertą i przestrzenią wpływają na to, że mieszkańcy mają, gdzie spędzać swój czas, bo chociażby tworzą różnego typu przestrzenie społeczne, boiska - mówi Krzysztof Jaworski, burmistrz Trzcianki. 
Trzcianecka Gala Biznesu to jedno z najważniejszych wydarzeń w mieście. Zazwyczaj odbywa się w okresie noworocznym. W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa organizatorzy przełożyli ją na koniec marca. Podczas gali burmistrz Krzysztof Jaworski podsumował współpracę samorządu z przedsiębiorcami i przedstawił pomysły na kolejne inicjatywy, m.in. o ulgach podatkowych dla inwestorów.  

Kulminacyjnym momentem było wręczenie wyróżnień dziewięciu firmom, które najbardziej wspierają lokalną społeczność. Galę uświetnił koncert Andrzeja Rybińskiego.  

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group