Telewizja w internecie? Z Orange TV Go to możliwe!

14.12.2021   Autor: Reklama
---

Czy wiesz, że w ramach pakietów telewizyjnych Orange możesz też korzystać z aplikacji Orange TV Go i oglądać wybrane programy przez internet, na przykład na smartfonie lub laptopie? Poznaj korzyści tego rozwiązania i sprawdź ofertę Orange na internet z telewizją.

Orange TV Go – oglądaj telewizję w internecie

Orange TV Go to usługa telewizji mobilnej dostępna dla wszystkich klientów, którzy mają dowolny pakiet telewizyjny od operatora. Możesz dzięki niej oglądać treści na życzenie oraz programy TV w internecie – na laptopie, tablecie lub smartfonie.

Orange TV Go to najlepsza rozrywka, którą zabierzesz ze sobą wszędzie. Nie przegapisz więc na przykład ulubionego serialu czy programu nawet na wakacjach, a podróż pociągiem umili Ci dobry film. Jak to działa i ile kosztuje?

Wystarczy pobrać na urządzenie aplikację mobilną Orange TV Go lub zalogować się na stronie tvgo.orange.pl. Usługa jest bezpłatna dla każdego, kto wykupi(ł) telewizję Orange po 25 lipca 2021 roku. Dla pozostałych klientów kosztuje tylko 4,99 zł miesięcznie.

Rozwiązanie pozwala oglądać TV w internecie na 3 urządzeniach jednocześnie, a każdy użytkownik może wybrać inny program. Co więcej, są to nie tylko kanały z Twojego pakietu telewizyjnego, lecz także treści na żądanie z Orange VOD. W wypożyczalni operatora znajdziesz setki seriali i filmów, w tym najnowsze kinowe hity i propozycje dla dzieci.

Oglądanie telewizji w internecie wymaga rzecz jasna podłączenia do sieci – najlepiej Wi-Fi – i prędkości pobierania danych minimum 1 Mb/s. Pamiętaj też, że gdy korzystasz z Orange TV Go przez internet LTE, zużywasz dane z pakietu, który masz na telefonie lub karcie do internetu mobilnego.

Pakiety internet z telewizją oraz Orange Love

W Orange internet z telewizją możesz mieć już od 99 zł/miesięcznie i nawet w najtańszym wariancie usług dostajesz około 120 kanałów TV. Bardzo atrakcyjne cenowo są także pakiety Orange Love, gdzie dodatkowo masz jeszcze abonament komórkowy (wszystko razem od 109 zł/miesiąc).

O szczegółach oferty można przeczytać na stronie https://www.orange.pl/pakiety/internet-z-tv

Z Orange TV zyskujesz również wygodny dostęp do treści z platform streamingowych HBO GO (w ramach pakietu HBO) i Netlifx (osobna subskrypcja). Dodatkową korzyścią jest darmowa funkcja multinagrywarki, czyli odtwarzanie programu od początku i oglądanie już wyemitowanych treści do 7 dni wstecz oraz możliwość nagrywania dowolnej liczby programów i przechowywania ich w chmurze do 30 dni.

Bogactwo kanałów i pakietów w telewizji Orange

Orange TV działa w internecie, ale w ramach usługi otrzymujesz rzecz jasna dostęp do licznych tradycyjnych kanałów telewizyjnych. Maksymalnie może być ich blisko 200, a znajdziesz wśród nich między innymi kanały filmowe, informacyjne, sportowe i motoryzacyjne, dla dzieci, naukowe czy muzyczne i rozrywkowe oraz obcojęzyczne.

Jeśli w wybranej ofercie Orange TV nie ma interesujących Cię kanałów, sprawdź dostępne pakiety dodatkowe. Wszystkie możesz mieć za darmo przez pierwszy miesiąc, a za niektóre nie płacisz nawet przez trzy miesiące. Oferta obejmuje między innymi pakiety HBO, Eleven, Canal+, FilmBox i Cinemax.

fot. pexels.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group