PILKON 2021 - wygraj bilety na imprezę!

19.08.2021   Autor: Redakcja
---74
 W ostatni weekend sierpnia w Pile odbędzie się V edycja Pilkonu! Na dwa dni UAM opanują pasjonaci fantastyki, gier oraz technologii komputerowych. My w ramach konkursu mamy do rozdania wejściówki na imprezę.
 

PILKON to wyjątkowa inicjatywa skupiająca fanów szeroko pojętej fantastyki głównie, choć nie tylko, z północnej Wielkopolski. Konwent oferuje wiele godzin dobrej zabawy miłośnikom komiksów, książek, seriali, gier planszowych i elektronicznych, kultury azjatyckiej, klimatów postapo i wczesnego średniowiecza.

W ramach imprezy co roku odbywają się dziesiątki wykładów, spotkań ze specjalistami w swoich dziedzinach, różne rodzaje gier konwentowych, warsztaty, turnieje z nagrodami i całkiem spontaniczne wydarzenia wszelkich innych kolorów i kształtów.
 

"2021 rok to czwarta w obecnej lokalizacji i piąta w ogóle edycja Pilkonu. Nie jest to jednak cała historia naszej inicjatywy – wcześniej organizowaliśmy inne regionalne wydarzenia, takie jak Pilskie Dni Fantastyki czy Giermanię. Liczba uczestników konwentu z roku na rok rośnie, od dwóch edycji utrzymując się na poziomie niemal 1,5 tysiąca" - piszą organizatorzy

Pilkon to impreza przeznaczona dla ludzi w każdym wieku, niezależnie od poglądów politycznych, wyznawanej religii czy koloru skóry. Oprócz wydarzeń programowych wewnątrz budynku, co roku na błoniach wokół konwentu rozkładają się wioski rycerskie i postapokaliptyczne, nierzadko rywalizujące ze sobą w nieformalnych pojedynkach. Prawie zawsze obecni są muzycy na wyjątkowych koncertach. O żołądki konwentowiczów dbają specjalnie ściągane na czas imprezy foodtrucki.

KONKURS!

Aby zdobyć wejściówkę na 2-dniową imprezę należy wysłać maila na adres: konkurs@asta24.pl z odpowiedzią na pytanie: Dlaczego chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Pilkonie?. W mailu należy również podać swoje imię i nazwisko.

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 23 sierpnia do godz. 16:00. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi we wtorek. 

REGULAMIN KONKURSU

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group