Pilscy kickboxerzy na podium

07.06.2021   Autor: Redakcja
683---398
Mistrzostwa Polski kadetów w Kickboxingu w formule light contact w Bałtowie, zakończone sukcesem. Młodzi Reprezentanci klubu Sporty Walki Piła ponownie stanęli na podium.

W ubiegły weekend w Bałtowie odbyły się Mistrzostwa Polski kadetów w Kickboxingu w formule light contact. Klub Sporty Walki Piła reprezentowało łącznie pięciu zawodników: Xavier Rzeszut, Klaudia Mikołajewska, Anita Leniec, Julia Janicka oraz Oliwia Natoniewska.

Xavier Rzeszut po czterech walkach zdobył złoty medal. W finale Xavier pokonał Kamila Mączkowskiego z Zamka Kurzętnik, zdobywając, czwarty raz w karierze, tytuł Mistrza Polski. 

Kolejne podium w karierze wywalczyła również Klaudia Mikołajewska, która wróciła do Piły z brązowym medalem. Bliska zwycięstwa była również Oliwia Natoniewska, której do zdobycia medalu zabrakło 30 sekund. Mając wysoką przewagę punktową, Oliwia wykonała nielegalną technikę, przez co została zdyskwalifikowana. Pozostałe zawodniczki Anita Leniec oraz Julia Janicka odpadły w pierwszej fazie rozgrywek.
W imprezie brało udział ponad 300 zawodników z całej Polski. To już ostatni występ kadetów w pierwszej części roku. W czwartek seniorzy i juniorzy wyjeżdżają do Legnicy, gdzie odbędą się Mistrzostwa Polski K1.

opr. Aleksandra Szulc 
fot. Facebook Sporty Walki Piła 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group