Wałczanin laureatem konkursu fotograficznego

25.03.2021   Autor: Magdalena Lach
279---46
Krzysztof Cierpisz z Wałcza zajął pierwsze miejsce w konkursie fotograficznych o tematyce marynistycznej. Jego zdjęcie wykonane na jeziorze Bytyń Wielki pod nazwą “Pada jeszcze?” pokonało 440 innych prac zgłoszonych w konkursie Pantaenius Jacht Foto.

- W momencie, kiedy Marta wyglądała przez bulaj, ja miałem aparat na kolanach. No i zrobiłem zdjęcie. Później zapomniałem o tym zdjęciu, ale odkopałem je w momencie, kiedy szukałem zdjęć na ten konkurs. No i spojrzałem, że jest ok, fajne i postanowiłem je wysłać - wspomina Krzysztof Cierpisz, zwycięzca konkursu Pantaenius Jacht Foto 2020
Na fotografii widać, Martę córkę przyjaciela Krzysztofa Cierpisza. Zdjęcie zostało wykonane podczas jednego z rejsów na jeziorze Bytyń Wielki. Praca fotografika z Wałcza zyskała uznanie jury, które wybrało jego fotografię, jako najlepszą w konkursie Pantaenius Jacht Foto. Jest to ogólnopolski konkurs, w którym przedstawiane są zdjęcia związane z jachtami i łodziami motorowymi lub żaglowymi. Podczas tegorocznej, 10 edycji nadesłanych zostało 440 prac.

fot. "Pada jeszcze?" - Krzysztof Cierpisz

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group