"Przez Afrykę Zachodnią" wraca na naszą antenę. Dziś premiera

22.03.2021   Autor: Redakcja
1076---
Patryk Suracki znany jest widzom Telewizji ASTA m. in. jako podróżnik przemierzający Afrykę Zachodnią. Teraz na naszej antenie ukaże się druga odsłona tej niezwykłej podróży. Dziś o godz. 20:00 premiera pierwszego odcinka programu "Przez Afrykę Zachodnią. Republika Zielonego Przylądka".

Cykl Republika Zielonego Przylądka to dalsze odkrywanie przez Patryka Surackiego Afryki Zachodniej. Podróżnik tym razem postanawia wyruszyć na wyspę Santiago, aby zobaczyć, jak wygląda życie miejscowych mieszkańców. Podróżuje o własnych nogach przez malutkie wioseczki rozsiane wśród gór. Wyrusza na połów ryb z miejscowymi rybakami, czy też przygląda się życiu w stolicy.

Swoją podróż Patryk Suracki z Piły uwiecznił przy pomocy kamery. Dziś dzieli się tą relacją z widzami. Premierowe odcinki programu "Przez Afrykę Zachodnią. Republika Zielonego Przylądka" w każdy poniedziałek o godz 20:00 na antenie TV ASTA.

Patryk Suracki o sobie pisze tak:

Nie jestem wielkim podróżnikiem, ale to podróże są moją największą życiową pasją. Interesuję się kierunkami nieoczywistymi, tam gdzie nie ma masowej turystyki. Pakistan, Korea Północna czy też Congo to z całą pewnością miejsca, które prędzej czy później odwiedzę.
 
Aktualnie moim największym podróżniczym marzeniem jest przepłynąć pontonem Nil. Jestem przekonany, że to się wydarzy. Nie wiem tylko kiedy :)
 
W przyszłym roku, jeśli sytuacja polityczna pozwoli, zamierzam dmuchanym kajakiem opłynąć wyspiarskie państwo Palau położone w Oceanii oraz Mikronezji. Gdzieś z perspektywy marzeń do planów zaczyna zamieniać się również trasa z Kairu do Kapsztadu wschodnią częścią Afryki.
 
W każdym z odwiedzanych krajów uwielbiam poznawać miejscową kuchnię. Spacerując lokalnymi targami szukam przysmaków czy też przypraw, które mogę zabrać ze sobą do domu. Coraz częściej po głowie chodzi mi nagranie podróżniczego cyklu o smakach z różnych części świata.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group