Komendant pilskiej policji awansowany do Poznania

01.03.2021   Autor: Redakcja
580---201
Zmiana na stanowisku komendanta policji w Pile. Dziś awans na zastępcę komendanta wojewódzkiego otrzymał szef pilskich policjantów nadkom. Mariusz Wiśniewski. Na jego miejsce powołano podinsp. Marcina Kowalskiego, dotychczasowego zastępcę komendanta policji w Złotowie. 

Dzisiaj w Poznaniu nadinsp. Piotr Mąka - komendant wojewódzki policji w Poznaniu powołał na swojego zastępcę nadkom. Mariusza Wiśniewskiego. Mariusz Wiśniewski będzie nadzorował pracę pionu kryminalnego w całej wielkopolskiej policji.

Natomiast obowiązki komendanta powiatowego policji w Pile objął podinsp. Marcin Kowalski. Pełnił on do tej pory służbę w Złotowie na stanowisku zastępcy komendanta powiatowego Policji.
- Wszyscy awansowani oficerowie rozpoczynali swoje kariery od szeregowych stanowisk wykonawczych w różnych jednostkach policyjnych. Przez lata zdobywali niezbędną wiedzę i doświadczenie. Nadinsp. Piotr Mąka powiedział, że wszyscy mają wysokie kompetencje do dowodzenia na powierzonych stanowiskach - czytamy na stronie Wielkopolskiej Policji. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group