Gdzie ustawić pojemnik na nakrętki? Trwa głosowanie

24.02.2021   Autor: Redakcja
489---251
Mieszkańcy Piły wybrali 10 miejsc, w których, ich zdaniem, powinny stanąć pojemniki na plastikowe nakrętki. Teraz w głosowaniu na Facebooku wytypują 5 ostatecznych lokalizacji. Zielono-niebieskie kosze już czekają na rozstawienie.

Pomysł ustawienia pojemników jest odpowiedzią na niegasnące zainteresowanie akcjami charytatywnymi, polegającymi na zbieraniu plastikowych nakrętek. Od mieszkańców będzie zależało na jaki cel je przeznaczą.

- W styczniu pilanie wysyłali lokalizacje, w których powinny zostać zamontowane kosze. Zainteresowanie było bardzo duże, wpłynęło kilkadziesiąt zgłoszeń. Przedstawiciele spółki Altvater Piła z urzędnikami z pilskiego ratusza wybrali spośród nich 10 ogólnodostępnych, znajdujących się w różnych częściach Piły, często monitorowanych, miejsc  - czytamy w komunikacie spółki Eneris. 
Na facebookowym profilu ENERIS trwa głosowanie na 5 punktów, w których Altvater Piła podstawi pojemniki. Internauci w komentarzu pod postem będą wpisywać numer wybranej lokalizacji. Zwyciężą te, które zdobędą najwięcej wskazań mieszkańców. Co ważne, jedna osoba może głosować tylko raz.

fot. Eneris 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group