Asta Video Fest

Przerwa w dostawie ciepła i ciepłej wody. Prace będą w nocy

20.01.2021   Autor: Redakcja
574---594
Planowana przerwa w dostawie ciepła w Pile. Pilski MEC będzie prowadzić prace związane z planowaną modernizacją sieci ciepłowniczej.

- Na wniosek mieszkańców i instytucji oraz w celu zwiększenia Państwa komfortu, planowane prace zostają przesunięte na godziny nocne. Przerwa nastąpi z piątku na sobotę - 22 na 23 stycznia w godz. 22:00 - 6:00 - czytamy w komunikacie MEC. 

Przerwa w dostawie ciepła i ciepłej wody planowana była początkowo w godzinach od 8.00 do 16.00. 
Prace są prowadzone w rejonie ulic: Staromiejskiej, Okrzei, Sikorskiego, Fałata, Drygasa, Chopina, Świętojańskiej, Rymarskiej, Ceglanej, Bosko, Pola, Warsztatowej, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Konarskiego, Krynicznej, al. Wojska Polskiego - na mapie zaznaczone kolorem żółtym.

- Zaplanowane prace wynikają z realizacji projektu o wartości ponad 13,7 mln, dofinansowanego przez NFOŚiGW w Warszawie w wysokości 5,8 mln, o nazwie „Przebudowa sieci ciepłowniczej dla efektywnej dystrybucji ciepła w Pile”. W ramach projektu zakłada się budowę nowych przyłączy cieplnych i nowej sieci osiedlowej oraz wymianę istniejącej sieci osiedlowej długości około 6,4 km. Realizacja obejmuje również dostawę i montaż 47 indywidualnych węzłów cieplnych - czytamy w komunikacie Miejskiej Energetyki Cieplnej w Pile. 

Czas przerwy będzie uzależniony od postępu prowadzonych prac i może ulec skróceniu dla niektórych odbiorców.
 
- Przepraszamy za niedogodności wynikające z przerw w dostawie ciepła i ciepłej wody - czytamy dalej w komunikacie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group