Asta Video Fest

Rekrutacja do projektu Twoja Firma w WARP

11.01.2021   Autor: Reklama
2199---35
Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczyna w styczniu nabór wniosków do projektu Twoja Firma. Chętni mogą starać się o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności w wysokości ponad 20 tysięcy zł.

Zapytaliśmy Panią Martę Juszczak, Kierownik Zespołu Wsparcia Inwestycji w Dziale Koordynacji Projektów, o najnowsze formy wsparcia dla przedsiębiorców oferowane przez WARP Sp. z o.o.

Czy w najbliższym czasie WARP zacznie realizację nowych projektów?

Tak. Od stycznia 2021r. Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. wraz z Partnerami – Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie i EUROCENTRUM Innowacji i Przedsiębiorczości w Ostrowie Wlkp. rozpoczyna realizację projektu Twoja Firma dotyczącego udzielania wsparcia w zakładaniu działalności gospodarczej.

Do kogo konkretnie skierowane jest wsparcie?

Wsparcie skierowane jest do mieszkańców Wielkopolski powyżej 30 roku życia, w tym osób ubogich pracujących, osób zatrudnionych na umowach krótkoterminowych, osób zatrudnionych na umowach cywilno-prawnych, osób odchodzących z rolnictwa i ich rodzin, imigrantów, reemigrantów, a także osób bezrobotnych i biernych zawodowo. Grupa docelowa jest zatem szeroka, a środki dotrą do bardzo różnych osób, co nas bardzo cieszy.

Co zrobić, żeby wziąć udział w projekcie i jak otrzymać dotację?

Aby wziąć udział w projekcie będzie trzeba złożyć Formularz rekrutacyjny do WARP Sp. z o.o., ARR S.A lub EUROCENTRUM. Formularz będzie podlegał ocenie – również w trakcie spotkania z Kandydatem. Następnie przewidziano szkolenia i przygotowanie biznesplanów. Najlepsze pomysły otrzymają dofinansowanie.

Jak długo trwa cały proces?

Zakładamy, że od momentu złożenia formularza do czasu założenia działalności gospodarczej minie około 6 miesięcy.

Jaka jest kwota dofinansowania?
Dofinansowanie na rozpoczęcie działalności wynosi 20.528,00 PLN. Dodatkowo przez pierwsze 12 miesięcy prowadzenia działalności Uczestnicy otrzymywać będą wsparcie pomostowe w wysokości 1514,50 PLN lub 2.152,00 PLN co miesiąc z przeznaczeniem na bieżące potrzeby takie jak opłaty najmu czy ZUS. Kwota wsparcia pomostowego uzależniona jest od branży w jakiej działalność będzie prowadzona. Dodatkowo każdy Uczestnik wnosi wkład własny w wysokości 2.522,00 PLN.

Gdzie szukać szczegółowych informacji o projekcie?

Wszelkie informacje o projekcie dostępne są na stronach WARP Sp. z o.o., ARR S.A. oraz EUROCENTRUM dedykowanych projektowi – odpowiednio: twojafirma.warp.org.pl, twojafirma.arrkonin.org.pl oraz www.euro.ctiw.pl/twojafirma. Na stronach znajdą się również numery telefonu osób zajmujących się projektem u wszystkich Partnerów, a także adresy mailowe projektu. Do tego czasu zapraszamy do kontaktu z WARP – tel. 61 65 06 214 oraz 61 65 06 240, e-mail: twojafirma@warp.org.pl.Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o. o., od ponad 17 lat, wspiera mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, szukające możliwości sfinansowania swoich pomysłów na biznes. Specjalnością Spółki są niskooprocentowane, unijne pożyczki, dofinansowania, doradztwo oraz szkolenia. Firma ceni ludzi, którzy podjęli odważną, świadomą decyzję o samozatrudnieniu, chcą tworzyć nowe produkty i usługi, a tym samym wzbogacać rynek regionu. WARP Sp. z o.o. pomaga zarówno osobom lub podmiotom, które dopiero planują założyć działalność gospodarczą jak i tym, którzy prowadzą firmę od wielu lat i chcą ją rozwinąć.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group