17-letni Gabriel z Przelewic odnaleziony

21.12.2020   Autor: Redakcja
470---
Wczoraj około godziny 22.00 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wałcz zakończyli poszukiwania zaginionego 17-latka. Chłopak zaignął w piątek, 18 grudnia. 

Chłopak wyszedł z domu rodzinnego w gminie Człopa. Nastolatka poszukiwano od piątku. Udało się go odszukać dzięki zaangażowaniu policji i ludzi, którzy zareagowali na komunikaty w mediach.  17-latek został odnaleziony cały i zdrowy w Drezdenku. 

- Rodzice poinformowali policjantów, że chłopak po sprzeczce rodzinnej wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił oraz, że nie mogą nawiązać z nim kontaktu. Policjanci przyjęli zawiadomienie i natychmiast rozpoczęli poszukiwania 17-latka. Wszyscy funkcjonariusze będący w służbie, ze zdjęciem chłopaka sprawdzali teren gminy, miasta i powiatu. Zbierali i weryfikowali wszelkie informacje uzyskane od rodziny i znajomych chłopaka. Informację o zaginięciu 17-latka funkcjonariusze rozpowszechnili w mediach, publikując wizerunek zaginionego. Jednym ze sprawdzanych wątków, były ustalenia, że chłopak udał się do Drezdenka. 17-latek został odnaleziony cały i zdrowy. W poszukiwania zaangażowani byli policjanci z Czarnkowa, Drezdenka, Krzyża Wielkopolskiego i Wielenia. Wałeccy policjanci dziękują za pomoc wszystkim mediom i osobom, które zaangażowały w poszukiwania chłopaka. Teraz policja będzie prowadziła postępowanie wyjaśniające, które ma dać odpowiedź, dlaczego chłopak uciekł z domu. Skieruje też sprawę do sądu rodzinnego - informuje asp. Beata Budzyń, rzecznik prasowy wałeckiej policji.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group