Asta Video Fest

Kartka urodzinowa dla ciężko chorej Sary? Każdy może ją wysłać

04.11.2020   Autor: Redakcja
679---
7-letnia Sara Popielarska, której leczenie wsparli też czytelnicy asta24 wciąż walczy o zdrowie i życie. Lekarze zdiagnozowali u niej glejaka w mózgu. 

Dzięki zbiórkom społecznym dziewczynka z Nieżychowa przeszła terapię w Meksyku. Zebrano na ten cel ponad pół miliona złotych. Pisaliśmy o tym TU

A teraz co może jej pomóc w walce z bólem to serdeczność ludzi. Niedługo Sara będzie obchodzić urodziny. Stąd pomysł na kartę urodzinową dla niej. 

- Wzruszyłem się widząc ból którego nie potrafimy uśmierzyć. Sarunia dzielna, kochana dziewczynka - walczyła bardzo i mimo wszystko wierzę, że nadal będzie walczyć... Bardzo Was proszę o modlitwę... Nie proszę o wpłaty chociaż pokazaliście, że można na Was zawsze liczyć. Pokazaliście jak ważne jest to, by się zjednoczyć i ratować życie dziecka. Ogromna prośba o modlitwę oraz o spełnienie urodzinowych życzeń Saruni... Wyślij kartkę urodzinową dla małej Królewny... Całymi rodzinami wykonajcie ją samodzielnie i poślijcie ją na adres wskazany na plakacie  - napisał na Facebooku Jakub Prahl. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group