Helios zaprasza na ekscytujące seanse!

03.11.2020   Autor: Redakcja
3594---235
Już podczas najbliższego weekendu na ekranach zadebiutuje lekka komedia familijna „PSY I KOTY 3: Łapa w łapę”. Wśród tytułów, których nie mogą przegapić rodziny warto wspomnieć także film „Tajemniczy ogród” oraz animację „Trolle 2”. Fani polskiego kina powinni wybrać się natomiast na dramat „Banksterzy” oraz film historyczny „Piłsudski”, a miłośnicy naprawdę mocnych wrażeń na wielkim ekranie – horrory: „Szkoła czarownic: dziedzictwo”, „Come Play” oraz „Saint Maud”. A to oczywiście nie wszystkie propozycje Heliosa na nadchodzące dni!

Pomimo trudnej sytuacji w Polsce, kina Helios funkcjonują regularnie, zapraszając widzów na codzienne seanse filmowe, a także różnorodne projekty specjalne. Dzięki przestrzeganiu procedur sanitarnych oraz odpowiednio przeszkolonemu personelowi możliwe jest bezpieczne oglądanie najlepszych produkcji na wielkim ekranie.

Od piątku fani pozytywnych historii będą mogli udać się na premierowe seanse filmu familijnego „PSY I KOTY 3: Łapa w łapę”. Mija 10 lat od stworzenia zaawansowanego międzygatunkowego systemu ochrony, opracowanego i monitorowanego przez koty i psy. Jego celem jest utrzymanie pokoju w przypadku sporów. Ale pewien złoczyńca, spec od techniki, włamuje się do bezprzewodowych sieci. Przejmuje kontrolę nad częstotliwościami, słyszanymi tylko przez zwierzęta, doprowadzając do konfliktu. Globalna wojna między psami a kotami znowu wybucha…„Tajemniczy ogród” to jedna z najpiękniejszych baśni w historii.  Tym razem za rozmach i nowatorskie podejście odpowiada producent takich widowisk jak „Harry Potter” czy „Paddington”. Gdy 10-letnia Mary przybywa do tajemniczej posiadłości w Yorkshire, by zamieszkać ze swym wujem i jego zasadniczą gospodynią, nie może podejrzewać, że właśnie zaczyna się najbardziej niezwykła przygoda jej życia…Po wielkim sukcesie pierwszej części, zachwytach publiczności oraz międzynarodowych nagrodach, przyszedł czas na nową przygodę – wesołe pokazy kolorowej animacji „Trolle 2”. Queen Poppy i Branch odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez Trolle. W związku z tym, wspólnie z grupą przyjaciół, postanawiają wyruszyć w wielką podróż.W najbliższą niedzielę w ramach cyklu Filmowe Poranki mali kinomani zobaczą nowy zestaw bajek z serii „Tomek i przyjaciele”. Ten animowany serial dla całej rodziny opowiada o przygodach małej lokomotywy o imieniu Tomek, który jest zawsze uśmiechnięty i kiedy tylko może - chętnie wszystkim pomaga. Dzięki swojej pracowitości to on jest numerem 1 i tym samym - przykładem dla innych.

Naturalnie na moc filmowych wrażeń na ekranach kin Helios mogą także liczyć widzowie dorośli. „Banksterzy” to pierwsza produkcja ukazująca kulisy największej afery finansowej III RP. Pełen napięcia, emocji i ludzkich dramatów obraz został zainspirowany prawdziwymi historiami osób, które wpadły w pułapkę kredytów w obcej walucie.
W czwartek, 12 listopada, w ramach cyklu Kultura Dostępna, zaprezentowany zostanie film historyczny „Piłsudski”. Jest rok 1901, Józef Piłsudski po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia. Nieugięty na polu walki, w życiu prywatnym poddaje się namiętności, rozdarty między dwiema kobietami. Przez zachowawczych członków PPS uważany za terrorystę, Piłsudski wraz z współpracownikami nie cofnie się przed niczym – zamachami na carskich urzędników i najwyższych oficerów, szmuglowaniem bomb, zuchwałym napadem na pociąg – by osiągnąć swój cel: niepodległą Polskę. „Piłsudski” to kino awanturnicze, płomienny romans, historia Marszałka, jakiej dotąd nie znano.

W poniedziałek, 9 listopada w ramach cyklu Kino Konesera zaprezentowany zostanie włoski dramat „Sekret Bogini Fortuny”. Annamaria, która musi udać się na obserwację do szpitala, oddaje dwójkę dzieci pod opiekę wieloletnich przyjaciół gejów – Artura i Alessandra. Są razem od lat, ale w ich życie wkradła się rutyna i kłótnie, a po gorącym uczuciu pozostały ledwie wspomnienia. Kiedy wydaje się, że ich związek zmierza ku końcowi, bohaterowie niespodziewanie dostają od losu drugą szansę. Pojawienie się pociech przyjaciółki wywraca ich dotychczasowe życie do góry nogami, a sytuacji nie ułatwia babcia dzieci – egoistyczna i wyniosła arystokratka, która również chce odegrać swoją rolę w ich życiu.

Na miłośników mocnych filmowych wrażeń w repertuarze Heliosa czekają ponadto aż trzy horrory! „Szkoła czarownic: dziedzictwo” to kontynuacja przebojowego filmu fantasy z 1996 roku. W najnowszej produkcji Blumhouse główna bohaterka, Lilith trafia do nowej szkoły po przeprowadzce i dołącza do grupy nastoletnich czarownic. Dziewczyny eksperymentują z czarami. Podobnie, jak w pierwszym filmie, także tu początkowa zabawa i ekscytacja nowymi mocami zaczyna przybierać bardzo mroczny obrót. „Come Play” opowiada natomiast historię zdesperowanej matki, która toczy walkę o życie i duszę swojego syna, po którego rękę wyciąga przerażająca istota z równoległej rzeczywistości… Oliver czuje się samotny. Od urodzenia nie mówi i porozumiewa się ze światem za pomocą smartfona i tabletu. Pewnego dnia za pośrednictwem tajemniczej aplikacji kontaktuje się z nim ktoś z innego świata oferując przyjaźń. Chłopiec jest szczęśliwy, że znalazł prawdziwego przyjaciela.
„Saint Maud”, kolejny horror na ekranach Heliosa, opowiada o opętaniu i zbawieniu… Maud to młoda dziewczyna, która przyjeżdża do luksusowej posiadłości Amandy – byłej tancerki, która w ostatnich miesiącach życia korzysta z niego bez skrupułów. Dziewczyna przekonana o swojej ważniejszej misji, niż tylko opieka nad konającą Amandą, postanawia ocalić jej grzeszną duszę, co wkrótce zamienia się
w niebezpieczną obsesję...

Szczegóły dotyczące aktualnego repertuaru dostępne są na stronie: www.helios.pl. Planując wizytę w kinie Helios i kupując bilet wcześniej, widzowie mogą wybrać najlepsze miejsca, a także zaoszczędzić więcej.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group