Pijany chciał ukraść wódkę ze stacji benzynowej

29.10.2020   Autor: Redakcja
498---35
Pijany mężczyzna chciał ukraść wódkę ze stacji benzynowej w Jastrowiu. Po nieudanej próbie uciekł, przecinając po drodze oponę w samochodzie pracownika stacji. Został zatrzymany po kilkudziesięciu minutach od zajścia.

32-letni mieszkaniec gminy Tarnówka próbował wynieść ze stacji benzynowej butelkę wódki nie płacąc za nią. Po reakcji pracownika stacji, złodziej zaczął mu grozić pobiciem. Po chwili zainterweniował drugi pracownik. 

- Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że gdyby nie szybka reakcja kolegi z którym pracował na zmianie agresywny mężczyzna od gróźb zdołałby przejść do czynów. Napastnik słysząc krzyk szybko oddalił się z budynku stacji - relacjonuje złotowska policja
Niestety zdążył jeszcze dokonać materialnych szkód.

- Zanim jednak uciekł podbiegł do jednego z zaparkowanych samochodów i w akcie zemsty za to, że nie zdołał ukraść alkoholu rozciął ostrym narzędziem oponę w samochodzie pracownika, któremu wcześniej groził pobiciem i zastosowaniem przemocy - dopowiadają policjanci

Mężczyzna został zatrzymany po kilkudziesięciu minutach i doprowadzony do aresztu. W momencie zatrzymania był kompletnie pijany, miał blisko 2,5 promila alkoholu we krwi. W prokuraturze usłyszał zarzut usiłowania rozboju. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

info, fot: KPP Złotów

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group