Asta Video Fest

Kradzionym rowerem przyjechał do komisu w Pile skąd ukradł audi

14.09.2020   Autor: Redakcja
497---102
23-latek kradzionym rowerem przyjechał do komisu w Pile skąd ukradł audi. Dzień później został zatrzymany przez policjantów z Krajenki. Wpadł podczas zmieniania tablic rejestracyjnych skradzionego samochodu. 

W nocy z 9 na 10 września na jednej z pilskich ulic skradziony został markowy rower. Następnie jednoślad został porzucony przy jednym z komisów samochodowych, skąd z kolei skradziono pieniądze i audi o wartości kilku tysięcy złotych.

- Jak ustalili, pilscy policjanci sprawca do komisu przyjechał rowerem, który porzucił przed bramą wjazdową. Dyżurny przekazał komunikat o zdarzeniu do wszystkich jednostek policji w kraju, informacja ta trafiła także do policjantów powiatu złotowskiego. Kryminalni z Krajenki ustalili, że skradziony na terenie Piły samochód może znajdować się w gminie Krajenka - informuje podkom. Maciej Forecki, rzecznik prasowy złotowskiej policji. 
Policjanci namierzyli i zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu złotowskiego. 

-  Jak ustalili krajeńscy policjanci to nie jedyne przestępstwa jakich dopuścił się młody mężczyzna. Śledczy przedstawili 23-latkowi również zarzut kradzieży z włamaniem do jednej z firm na terenie gminy Krajenka. Po realizacji czynności przez policjantów z Komisariatu Policji w Krajence 23-latek został przekazany policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Pile, gdzie usłyszy zarzuty za przestępstwa, których dopuścił się na terenie powiatu pilskiego - dodaje rzecznik. 

Za kradzież i kradzieże z włamaniem grozi mu do 10 lat więzienia. 

fot. KPP Złotów 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group