Wielkopolska Travel - rusza cykl programów promujących region

27.08.2020   Autor: Redakcja
818---212
Wielkopolska Travel – rusza cykl programów promujących najciekawsze zakątki Wielkopolski. Gospodarzem magazynu jest podróżnik z Piły.

- Faktycznie podróżuję po całym świecie i bardzo często nie odkrywałem tych najbliższych zakątków, które mamy dookoła. Ostatnio mieliśmy okazję płynąć Gwdą do Ujścia, czy Notecią do Czarnkowa. To są urocze miejsca. Nie zdajemy sobie sprawy z tego jak wiele ciekawych i pięknych rzeczy znajduje się w naszych okolicach, bo Wielkopolska, to jakby nie patrzeć, nasze najbliższe okolice - mówi Patryk Suracki, prowadzący program Wielkopolska Travel. 

A te najbliższe okolice w pierwszym odcinku to m.in. Gniezno. W pierwszej stolicy Polski nie tylko ciekawa jest katedra, ale i Trakt Królewski, po którym, za pomocą aplikacji, oprowadzają króliki. Nasz podróżnik odwiedził też Skansen Miniatur Szlaku Piastowskiego w Pobiedziskach, Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy oraz Bazylikę w Trzemesznie.


Program ma zachęcać do wypoczynku w Wielkopolsce, zwłaszcza teraz gdy przez pandemię podróżowanie po świecie jest ograniczone.

Pierwszy z pięciu odcinków Wielkopolska Travel będzie można obejrzeć już w czwartek o godz. 20.00 na antenie TV ASTA. Program finansuje Urząd Marszałkowski w Poznaniu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group