Gorące, filmowe lato w kinach Helios!

12.08.2020   Autor: Redakcja
2858---127
W tym tygodniu repertuar kin Helios nie pozostawi żadnego kinomana obojętnym. Rodziny będą mogły zobaczyć między innymi pozytywną bajkę „Scooby-Doo!” oraz wesołą animację „Samsam”, a starsi widzowie - komedię „Włoskie wakacje”. Na fanów mocnych filmowych wrażeń czekać będą aż dwa thrillery: „Polowanie” oraz „Nieobliczalny”. Na ekrany powrócą również hity: obsypany nagrodami „Joker”, klasyk - „Mechaniczna Pomarańcza”, a także „Incepcja” z Leonardo DiCaprio w roli głównej. Nie zabraknie również sportowych emocji na najwyższym poziomie, ponieważ na ekrany Heliosa powróci Liga Mistrzów!

Oczekiwanie na najbardziej gorącą premierę tego lata powoli dobiega końca, gdyż „Tenet” w reżyserii Christophera Nolana zagości na ekranach kin Helios już 26 sierpnia. W tym widowiskowym filmie akcji szpiegowski klimat zderza się z koncepcją podróży w czasie. W międzynarodowej obsadzie znaleźli się John David Washington, a także Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson, Clémence Poésy, Michael Caine i Kenneth Branagh. Bilety w znakomitej cenie (w ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”) są już dostępne w sprzedaży we wszystkich multipleksach sieci.Zanim oczom wielbicieli talentu Christophera Nolana ukaże się enigmatyczny „Tenet”, sieć Helios zaprasza na specjalne pokazy „Incepcji”, która w tym roku świętuje dziesiątą rocznicę powstania! Dom Cobb jest złodziejem, najlepszym w niebezpiecznej dziedzinie ekstrakcji, czyli wykradania cennych sekretów z głębokiej podświadomości podczas fazy marzeń sennych...Kolejna propozycja w repertuarze Heliosa - komedia „Włoskie wakacje” z Liamem Neesonem w roli głównej - to pozytywna opowieść o tym, że w malowniczej Toskanii wszystko można zacząć od nowa! Robert i jego syn Jack przyjeżdżają do Włoch, by jak najszybciej sprzedać rodzinną willę. Okazuje się jednak, że dom wymaga gruntownego remontu i ich przymusowe wakacje potrwają dłużej niż zakładali...15 i 16 sierpnia, ekranami kin Helios zawładnie nowość - aktorska adaptacja uwielbianych przez dzieci książek ilustrowanych, której bohaterami są kot Findus i opiekujący się nim Pettson. Film „Pettson i Findus” będzie prezentowany w kinach Helios premierowo, a weekendowym pokazom towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje i animacje! Młodszych widzów z pewnością ucieszą także seanse animacji „Samsam”, która zachęci ich do zwiedzania kosmosu i sięgnięcia gwiazd w poszukiwaniu zaginionej supermocy oraz „Scooby-Doo!” - pierwsza kinowa animacja z tym wesołym psiakiem w roli głównej.


Na starszych widzów także czeka moc filmowych wrażeń! Russell Crowe w thrillerze „Nieobliczalny” występuje w roli człowieka, którego nikt nie chciałby spotkać na ulicy. Czuje się skrzywdzony, niewidzialny, wyrzucony poza nawias społeczeństwa. Od lat narasta w nim gniew i frustracja, a także chęć odwetu, który byłby też krzykiem rozpaczy. Thriller „Polowanie” to natomiast przerażająca wizja amerykańskiego koszmaru, która zbyt mocno pasuje do dzisiejszych czasów. Dwanaścioro obcych sobie ludzi budzi się na polanie. Nie wiedzą, gdzie są i jak się na niej znaleźli. Nie wiedzą, że zostali wybrani… w bardzo nieoczywistym celu.

W poniedziałek, 17 sierpnia, w ramach Kina Konesera zaprezentowany zostanie obsypany nagrodami „Joker”. Przedstawiony przez Phillipsa obraz kultowego czarnego charakteru uniwersum DC, Arthura Flecka (w tej roli znakomity Joaquin Phoenix, tegoroczny zdobywca Oscara w kategorii Najlepszy aktor pierwszoplanowy), człowieka zepchniętego na margines, to nie tylko kontrowersyjne studium postaci, ale także opowieść ku przestrodze w szerszym kontekście…

Już dzień później (18 sierpnia), dzięki projektowi Złota Kolekcja Filmowa, fani klasyki kina zobaczą dramat science fiction w reżyserii Stanleya Kubricka „Mechaniczna Pomarańcza”. Akcja filmu rozgrywa się w nieokreślonym czasie w Wielkiej Brytanii. Obraz przedstawia historię młodego, inteligentnego człowieka z dobrze ułożonej rodziny, miłośnika muzyki poważnej (przede wszystkim Beethovena), a zarazem przestępcy, gwałciciela i zbrodniarza, który kieruje małą grupą młodych przestępców. W 1971 roku "Mechaniczna pomarańcza" wywołała prawdziwą burzę. Choć od premiery filmu minęło niemal 50 lat, wciąż jest uznawany za jeden z najbardziej kontrowersyjnych obrazów wszech czasów.

Na ekrany Heliosa powrócą też transmisje najbardziej prestiżowych rozgrywek piłkarskich – Champions League! Na początku marca nikt nie podejrzewał, że piłkarski świat dosłownie stanie na głowie i aby poznać najlepszą klubową drużynę Europy kibice będą musieli czekać aż pięć miesięcy… Teraz kumulacja piłkarskich wydarzeń będzie naprawdę ogromna, w ciągu niecałych dwóch tygodni odbędzie się aż siedem pojedynków europejskich gigantów. Wraz partnerem seansów – Telewizją Polsat – Helios będzie transmitować wszystkie spotkania od fazy ćwierćfinałowej, aż do wielkiego finału, który zostanie rozegrany w niedzielę, 23 sierpnia.

Filmowe emocje to wyjątkowy pomysł na niezapomniany czas w gronie rodziny i przyjaciół. Szczegółowe informacje, aktualny repertuar oraz opcja zakupu biletów dostępne są na stronie: www.helios.pl. Do zobaczenia na sierpniowych seansach w kinach Helios!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group