Zniżki dla seniorów, honorowych dawców krwi i dużych rodzin

04.08.2020   Autor: Artur Maras
653---225
Czarnków stawia na seniorów, honorowych dawców krwi i duże rodziny. Dla tych grup zaczęły działać specjalne karty zniżkowe. Dzięki nim część mieszkańców miasta zapłaci mniej np. za basen czy niektóre usługi.

Niemal od miesiąca w Czarnkowie działa karta seniora. Mieszkańcy miasta powyżej 60 roku życia zapłacą mniej np. w kinie czy za niektóre usługi, a do muzeum wejdą za darmo.Z karty czarnkowskiego seniora póki co korzysta 150 osób. Burmistrz miasta ma nadzieję, że będzie przybywać zarówno korzystających z kart zniżkowych, tak jak i firm, które zechcą włączyć się w akcję. Póki co to kilkanaście podmiotów. Na podobne zniżki liczyć mogą także wielodzietne rodziny oraz honorowi dawcy krwi.
- Celem funkcjonowania tych kart w naszym mieście było to, aby otworzyć lokalne działalności gospodarcze, naszych lokalnych czy to sprzedawców, czy osoby świadczące określone usługi, żeby ta ilość klientów się im zwiększyła - tłumaczy Andrzej Tadla, burmistrz Czarnkowa. 

Tak jak dostęp mieszkańców do różnego rodzaju usług w tym medycznych, sportu czy kultury. Wydanie kart jest bezpłatne. Wnioski należy składać w Biurze Obsługi Klienta w miejskim ratuszu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group