Wpadł 25-letni złodziej poszukiwany listem gończym

29.07.2020   Autor: Redakcja
535---237
Złotowscy kryminalni zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu złotowskiego poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna został skazany przez sosnowiecki sąd za rozbój i kradzież.

W marcu 2020 roku sosnowiecki sąd uznał 25-latka za winnego rozboju i kradzieży i polecił mu stawić się w wyznaczonym zakładzie karnym, żeby odbyć karę dwóch lat i trzech miesięcy pozbawienia wolności. 25-latek postanowił się jednak ukrywać. W lipcu tego roku sąd wydał za list gończy za mężczyzną.

- Kiedy 25-latek trafił na listę poszukiwanych złotowskich policjantów, ci rozpoczęli jego poszukiwania. Policjanci ustalili, że może on przebywać u swojego znajomego w małej miejscowości pod Złotowem. Dalsze działania poszukiwaczy z wydziału kryminalnego doprowadził do zatrzymania mężczyzny w wytypowanym miejscu - relacjonuje podkom. Maciej Forecki, rzecznik prasowy złotowskiej policji. 
25-latek najpierw trafił do Komendy Powiatowej Policji w Złotowie, a następnie do Zakładu Karnego w Czarnym Odział Zewnętrzny w Złotowie, w który odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności.

Na stronie internetowej poszukiwani.policja.pl umieszczone są wizerunki i dane osób poszukiwanych listami gończymi. 

fot. KPP Złotów 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group