Filmowe propozycje Heliosa dla widzów w każdym wieku!

29.07.2020   Autor: Redakcja
1810---203
Kina Helios w najbliższych dniach będą wspaniałym miejscem dla młodych kinomanów. Rodziny z pewnością zainteresują specjalne seanse z cyklu Helios dla Dzieci z filmem „Słoń Benjamin”, a także animacje: „Scooby-Doo!”, „Turu. W pogoni za sławą” oraz „SONIC. Szybki jak błyskawica”. Sieć nie zapomina także o widzach dorosłych, na których czekają porywające thrillery „Polowanie” i „Nieobliczalny” oraz horror „Furie”. Na ekrany powróci także kultowy film - „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” w ramach cyklu „Hity za 10 złotych”!

Podczas najbliższego weekendu kina Helios w całej Polsce zaproszą na specjalne, rodzinne seanse filmu o perypetiach przyjacielskiego choć trochę niezdarnego słonia Benjamina i jego najlepszego przyjaciela – chłopca Otto. Czekać ich będzie ważne zadanie, muszą uratować zoo w Newtown przed przebiegłym planem Zory Zack. Czy mieszkańcy ogrodu zoologicznego zdążą pokrzyżować jej podstępne plany? To okaże się już 1 i 2 sierpnia podczas rodzinnych seansów, a poza filmowymi emocjami na każdego małego kinomana będzie czekał także upominek!

To oczywiście nie wszystkie propozycje dla młodych widzów – bajek na ekranach kin Helios jest znacznie więcej! Animacja „Scooby-Doo!” przedstawi początki przyjaźni Scooby’ego i Kudłatego oraz historię założenia słynnej Tajemniczej Spółki. Na ekranach znajdą się także „Turu. W pogoni za sławą” - rozśpiewana animacja o muzycznym talencie rodem z kurnika oraz „SONIC. Szybki jak błyskawica” - historia najszybszego na świecie jeża, który próbuje odnaleźć swoje miejsce na Ziemi.

Repertuar przypadnie do gustu także fanom mocniejszych filmowych wrażeń! Russell Crowe, zdobywca Oscara, powróci do kin w roli człowieka, którego nikt by nie chciał spotkać na ulicy… Czuje się skrzywdzony, niewidzialny, wyrzucony poza nawias społeczeństwa. Od lat narasta w nim gniew i frustracja, chęć odwetu, który byłby też krzykiem rozpaczy. Emocje te zapewnią premierowe seanse thrillera „Nieobliczalny”!


Mrożący krew w żyłach horror „Furie” – druga premiera w tym tygodniu – to natomiast historia porwanej kobiety, która wbrew swojej woli staje się uczestniczką gry. Stawką będzie jej życie... Thriller „Polowanie” to przerażająca wizja amerykańskiego koszmaru, która zbyt mocno pasuje do dzisiejszych czasów… Dwanaścioro obcych sobie ludzi budzi się na polanie. Nie wiedzą, gdzie są i jak się tu znaleźli. Nie wiedzą, że zostali wybrani… w bardzo nieoczywistym celu. Tym celem jest tytułowe polowanie!W ramach cyklu „Hity za 10 złotych” na ekrany kin Helios powraca absolutny hit łączący pokolenia – „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”! Pierwszy film z kultowej serii przygodach Harry'ego Pottera opowiada o wyjątkowym chłopcu, który w dniu swoich jedenastych urodzin odkrywa, że jest czarodziejem… Tak się zaczęła ta ponadczasowa historia!

Nie od dziś wiadomo, że filmowe emocje to najlepszy pomysł na niezapomniany czas w gronie rodziny, znajomych i przyjaciół, dlatego też kina Helios zapraszają na różnorodne seanse przez 7 dni w tygodniu! Szczegółowe informacje, aktualny repertuar, a także opcja zakupu biletów on-line dostępne są na stronie: www.helios.pl.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group