#urlopwkraju, czyli blogerka na wakacjach w... Pile

16.06.2020   Autor: Magdalena Lach
1231---165
Cudze chwalicie, a swego nie znacie. Z takim hasłem w Polskę wyruszyli blogerzy, promując najpiękniejsze miejsca i zachęcając innych do wakacji w kraju, a wszystko to w ramach kampanii społecznej #urlopwkraju. Akcja do Piły dotarła w miniony weekend.

Przez dwa tygodnie podróżują po kraju dzień po dniu odkrywając walory Polski. Swoje wyjazdy relacjonują w mediach społecznościowych. Blogerzy włączyli się w akcję #urlopwkraju, czyli ogólnopolską kampanię społeczna mającą na celu pokazanie najbardziej urokliwych miejsc na mapie Polski.

- Trzeba pokazać Polakom, którzy wypoczywają, że w Polsce też można fajnie, ciekawie wypocząć. Stąd pomysł. Zrodził się pod koniec marca, z potrzeby chwili, bo pandemia i z potrzeby serca bo turystyce naszej trzeba pomóc - przekonuje Wioletta Pietrzak, inicjatorka akcji #urlopwkraju. 

16 blogerów wybrało się w podróż do 16 województw. Wielkopolskę przemierza wspólnie z rodziną Ola Papińska, autorka lifestylowego bloga Home_On_The_Hill. Miniony weekend spędziła w Pile. A swój pobyt relacjonowała w mediach społecznościowych.

- Piła bardzo mi się podobała, bardzo zaskoczyła mnie w wielu kwestiach, przede wszystkim zakochałam się w Wyspie, nie spodziewałam się, że macie taką piękną Wyspę, cudowna była przejażdżka tramwajem wodnym, zwłaszcza w taką pogodę to był istny relaks - zachwyca się Aleksandra Papińska, blogerka Home_On_The_Hill. 

Ola miała zaledwie dwa dni na poznanie Piły, więc zdołała odwiedzić jedynie kilka najpopularniejszych miejsc. Jednak powszechnie wiadomo, że zarówno w samym mieście jak i w jego okolicach jest mnóstwo miejsc, które warto odwiedzić.

- Dla wielu osób Kuźnik, czy też Park Miejski, szczególnie dla tych, którzy przyjeżdżają z zewnątrz jest taką Amazonią Polski, że warto tu przyjechać - mówi Piotr Głowski, prezydent Piły.  

Z relacji blogerów powstanie e-book będący unikalną mapą Polski. Wyszczególnione zostaną tam atrakcje, ciekawe miejsca oraz polecane noclegi i restauracje.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group