Asta Video Fest

Leśnicy "pompują" dla Hani, a Julka jedzie na operację

16.06.2020   Autor: Redakcja
1235---149
10 pompek i wpłata na konto rocznej Hani - tak dziś pomagali leśnicy z Nadleśnictwa Zdrojowa Góra w Pile. Zostali nominowani przez Sołectwo Dobrzyca, Nadleśnictwo Wronki i Nadleśnictwo Baligród do udziału w #GaszynChallenge.

#GaszynChallenge wymyślili strażacy ze Śląska.  Zasady są proste: trzeba zrobić 10 pompek i przekazać  drobną wpłatę na leczenie półtorarocznego Wojtusia z zanikiem mięśni. Akcja, w którą włączyli się m.in. policjanci z Wałcza czy Straż Miejska w Pile przyniosła sukces. Na leczenie Wojtusia uzbierano pełną kwotę, więc teraz pieniądze są zbierane na kolejne dzieci.

- Nasz wysiłek i wpłaty mają pomóc małej Hani Łączkowskiej - napisali na swoim Facebooku leśnicy. 

Hania Łączkowska ma roczek i walczy z zanikiem mięśni. Na jej leczenie potrzeba 9 mln zł. Aby ją wesprzeć można pieniądze wpłacić TU

Jeszcze wczoraj zbierano też na dwumiesięczną Julię, u której zdiagnozowano nowotwór w obu oczkach. Dziś udało się zgromadzić całość kwoty, a rodzice dziewczynki czekają na wizy do USA, gdzie Julka przejdzie kosztowną operację. 

Nie byłoby to możliwe gdyby nie wsparcie wielu ludzi, w tym i czytelników naszego portalu, a także m.in. dzięki tej akcji. Tym razem pilscy leśnicy nominowali: RDLP Piła, Nadleśnictwo Trzcianka i Nadleśnictwo Złotów.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group