Samochodem do kina

23.05.2020   Autor: Artur Maras
676---
Kultura w czasach epidemii. 5 czerwca na pilskim lotnisku rusza kino samochodowe. Pierwszym wyemitowanym filmem będzie oscarowy „Parasite”.


- 5 czerwca bezwzględnie ruszymy. Jesteśmy w trakcie uzyskiwania pozwolenia na częstotliwość nadawania bo w kinie samochodowym jak wiemy nadajemy falami FM tak żeby to dotarło do odbiorników radiowych w samochodzie. Pierwszy seans jaki zobaczymy to koreański „Parasite” czyli głośny oscarowy film. Oscar z tego roku, film z ubiegłego roku, bardzo znany także serdecznie zapraszamy - mówi Mirosław Nalepa z Regionalnego Centrum Kultury w Pile.
Cena biletu to 35 złotych od samochodu. Będzie można je kupić online na stronie Regionalnego Centrum Kultury. W aucie będą mogły przebywać maksymalnie dwie osoby. Na lotnisku wymalowano już pasy postojowe. Zmieści się tu 105 aut. Nie będzie jednak dowolności w wyborze miejsca. To pracownik RCK będzie wskazywał gdzie stanąć. Dla zgłodniałych nie tylko filmowych wrażeń staną dwa foodtrucki, w których będzie można kupić coś do jedzenia i picia. Pierwszy seans rozpocznie się w piątek 5 czerwca o godz. 20:00. Kolejny w sobotę, 6 czerwca. Będzie to francuski komediodramat „Poznajmy się jeszcze raz”. Tydzień później w sobotę, 12 czerwca kino samochodowe zagra „I znowu zgrzeszyliśmy dobry Boże” a dzień później 13 „Dzikie historie”. Jeśli zainteresowanie będzie duże kino samochodowe pozostanie w Pile na stałe.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group