Brutalna interwencja policji? VIDEO

21.05.2020   Autor: Redakcja
932---237
Policja była bardzo brutalna skarży się matka zatrzymanego wczoraj mężczyzny. Policjanci zaś odbijają piłeczkę: 25-latek uciekał, kopał i ugryzł policjanta.

Zatrzymanie 25-latka rejestrowała jego matka oraz znajomy, który był obecny przy interwencji. Zarzucają oni policji brutalność.

- Policjanci byli bardzo agresywni, on był poszukiwany, nie uciekał - mówi pani Iwona, matka zatrzymanego. 

Co innego twierdzą funkcjonariusze drogówki, którzy próbowali go zatrzymać. Mężczyzna był poszukiwany. Za włamania miał do odsiadki 12 miesięcy.- Na widok policyjnego radiowozu wsiadł na pojazd i próbował nim uciec. Wówczas jeden z mundurowych chwycił go za rękę oraz ubranie. Poszukiwany odpychał funkcjonariusza, kopał go i szarpał za mundur, w wyniku czego spadł z motocykla - relacjonuje asp. Karolina Górzna-Kustra, rzecznik prasowy czarnkowskiej policji. 
Policjanci powalili więc mężczyznę na ziemię.

- Robił się siny, poszła mu krew z ust. Policjant wpychał mu palec do buzi - dodaje matka zatrzymanego 25-latka. 

Ze strony interweniujących funkcjonariuszy to wyglądało zgoła inaczej.

- Kiedy policjant zakładał mu kajdanki wtedy mężczyzna ugryzł go w palec - dodaje policjantka. 

Policjantowi po interwencji udzielono pomocy medycznej, a zatrzymany trafił na komisariat. Przyznał się nie tylko do ukrywania przed policją, ale i do naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy, posiadania amfetaminy, którą policjanci przy nim znaleźli oraz do kierowania motocyklem bez uprawnień i być może także pod wpływem narkotyków.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group