#ZOSTANWDOMU TV ASTA udostępnia swoje produkcje za darmo!

02.04.2020   Autor: Michalina Pieczyńska - Chamczyk
---

Siedzenie w domu wydaje się rozwiązaniem wymarzonym, szczególnie dla zapracowanych. Gdy jednak staje się rzeczywistością i to w dodatku przedłużającą się, może być uciążliwe. Co robić? - rodzą się pytania. TV ASTA odpowiada-oglądać naszą stację za darmo!

Do tej pory darmowe usługi dostępne na naszej stronie tvasta.pl, czyli telewizja na żywo i wszystkie materiały archiwalne były tylko dla abonentów korzystających z abonamentu w sieci ASTA-NET. Pozostałe osoby musiały płacić, a od dnia dzisiejszego wszystkie usługi będą dla wszystkich za darmo, a to wszystko po to, byśmy zostali w domu - powiedziała Patrycja Jankowska, menadżer ds. operacyjnych TV ASTA. 

Do czego Patrycja namawia także po godzinach. Podobnie zresztą jak inne osoby znane Państwu z anteny TV ASTA. Oprócz ćwiczącej w domowym zaciszu Patrycji, do aktywności fizycznej – ale uwaga na własnym podwórku – namawia Michał Lach. Artur Maras z kolei zachęca, by podczas tego nieplanowanego wolnego oddać się zaległej lekturze. Czytanie to także obok spektakli teatralnych i filmów pomysł za zagospodarowanie wolnego czasu Stanisława Dąbka. Filmy to również zainteresowanie Justyny Śniegockiej, choć nie oglądanie, a ich montaż, szczególnie tych z podróży. Tak naprawdę nie ważne, co będziemy robić, ważne, żebyśmy posłuchali..#ZOSTANWDOMU

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group