Policja ostrzega. Będą surowe kary dla łamiących obostrzenia

01.04.2020   Autor: Redakcja
264---193
W Dziembowie grupa sześciu osób postanowiła wspólnie posłuchać muzyki na ulicy z przenośnego głośnika. Interweniowali policjanci. Mundurowi zapewniają, że będą restrykcyjnie podchodzić do każdego przypadku łamania przepisów. 

Funkcjonariusze z posterunku w Kaczorach podczas puszczania z radiowozu komunikatów głosowych o stanie epidemii i odpowiedzialnego zachowania w tym trudnym czasie, natknęli się w Dziembowie na grupę sześciu osób, która słuchała muzyki z przenośnego głośnika. Spotkanie zostało przez policjantów przerwane. Niektórzy, mimo początkowego lekceważącego stosunku do zagrożenia, zrozumieli swój nierozważny występek i zostali ukarani mandatem. Dwóch nie przyjęło mandatu. Wobec nich policjanci sporządzili wnioski o ukaranie do sądu. 
Sytuacja jest na tyle poważna i nie można jej bagatelizować. Dlatego w najbliższych dniach na ulicach powiatu pilskiego pojawi się jeszcze więcej policjantów, którzy będą restrykcyjnie podchodzić do każdego przypadku łamania przepisów - zapewnia mł. asp. Jędrzej Panglisz pełniący obowiązki rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Pile. 

fot. archiwum

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group