W Pile zabrzmią kolędy i pastorałki

04.01.2020   Autor: Redakcja
717---343
Tradycyjnie już w styczniu odbywają się w Pile koncerty kolęd i pastorałek. Mieszkańcy będą mieli okazję wysłuchać kolędowania w wykonaniu młodzieży, chórów oraz znanych osób.

Rodzinny koncert kolęd w Pile

W niedzielę 5 stycznia, o godz. 17.00 w Młodzieżowym Domu Kultury "Iskra" w Pile odbędzie się Rodzinny koncert kolęd i pastorałek. Na scenie wystąpią soliści oraz zespoły wokalne ze Studia Piosenki „Iskra” MDK. Publiczność będzie mogła wspólnie z wokalistami kolędować w drugiej części koncertu. Wstęp jest bezpłatny.

VI Ekumeniczny Przegląd Kolęd i Pastorałek

W poniedziałek 6 stycznia o godz 18:00 w Ewangelickim kościele św. Jana – parafii Ewangelicko – Augsburskiej wystąpią zespoły muzyczne: Chór św. Cecylii z parafii katolickiej św. Rodziny, Chór Soli Deo z parafii katolickiej św. Jana Bosko, Chór ewangelicki im. Oskara Kolberga, Chór „Halka” z Piły, Chór „Di Ortica” z Szydłowa oraz Chór Akademicki Państwowej Uczelni Stanisława Staszica wraz z chórem Szkoły Muzycznej II stopnia z Piły.
Koncert kolęd, pastorałek i nie tylko

Stanisława Celińska zaśpiewa dla pilan w sobotę 11 stycznia o godz. 19:00 w kościele pw. Świętej Rodziny. Podczas tego wyjątkowego, świątecznego koncertu towarzyszyć jej będzie zespół pod kierownictwem Macieja Muraszko. Bilety - cegiełki na to wydarzenie, w cenie 10 złotych - można kupić w kasie Regionalnego Centrum Kultury przy placu Staszica w Pile lub w kościele pw. Świętej Rodziny.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group