Maya Thomas w finale Mam Talent!

23.11.2019   Autor: Redakcja
593---152
Maya Thomas ze Starej Wiśniewki k. Złotowa w finale Mam Talent! 16-letnia wokalistka zdobyła największą liczbę punktów w ostatnim półfinale show. W występie na żywo zaśpiewała utwór Agnieszki Osieckiej "Ach, nie mnie jednej"

-Maya nie wyobraża sobie dnia bez śpiewania, które jest dla niej relaksujące. Zawsze marzyła o występach na scenie. Ma nadzieję, że „Mam talent" pozwoli jej zaistnieć w świecie muzyki i spełnić marzenia o karierze piosenkarki. - czytamy po występie May'i na stronie TVN.

Na castingu Maya otrzymała "złoty przycisk" od Agnieszki Chylińskiej, który zagwarantował jej bezpośredni awans do półfinałów na żywo. Uczennica pierwszej klasy liceum w Złotowie rywalizowała w piątym odcinku z siedmioma artystami. Byli to Antoni Roker, Duo Infinity, Just Edi Show, K-essence, Lusesita Farrell, Tomasz Baran, Cezary Borowik. Maya zdobyła największą liczbę głosów, tuż za nią uplasował się Cezary Borowik. Oboje przeszli do finału. 
Maya powalczy za tydzień o nagrodę główną 300 tysięcy zł. Finał w sobotę 30 listopada o godz. 20:00 w TVN. Oto lista finalistów 12. edycji Mam Talent:
Ana Andrzejewska
Marysia i Julian
Łukasz Fraś
Jan Szynal
Artur Cichuta
Janek Szynal
Łukasz Chwieduk
Basia i Łukasz
Luqo Art
Malwina Kowalowicz
Maya Thomas
Cezary Borowik

Występ Mayi możemy zobaczyć TUTAJ

fot. fb/Mam talent TVN

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group