Jubileusz ASTA-NET i TV ASTA

24.09.2019   Autor: Redakcja
1150---128
W tym roku spółka ASTA-NET obchodzi 30 – lecie działalności, zaś TV ASTA 25 – lecie. Z tej okazji 20 września odbyła się jubileuszowa  konferencja zlokalizowana w Sali Miejskiej pilskiego Inwest Parku. Konferencja była niepowtarzalną okazją do zapoznania się z historycznym rysem obu firm oraz planami na przyszłość.  

Firma ASTA-NET jest liderem w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych, obejmującym swym zasięgiem ponad 300 miejscowości na terenie Północnej Wielkopolski i województwa zachodniopomorskiego. Działa na rynku od 1989 r. świadcząc usługi dla ponad 50 tysięcy klientów, umożliwiając dostęp do Internetu, telewizji czy usług telefonicznych.

Młodszą siostrą ASTA-NET jest działająca od 1994 roku spółka TV ASTA. Tworzy ona kanał telewizyjny, dostarczający codziennie najnowszych i najciekawszych informacji w regionie. Jest także prężną grupą producencką, mającą za sobą produkcje dokumentalne i krótkometrażowe fabularne. TV ASTA dociera do pół miliona widzów na terenie już znacznie przekraczającym zasięg samej ASTA-NET.

Sukces obu spółek opiera się na ciągłej ekspansji oraz inwestycjach w rozwój sieci produktów. Niemniej jednak głównym czynnikiem sukcesu jest wykwalifikowana kadra pracowników – pasjonatów i entuzjastów, otwartych na potrzeby klienta każdego dnia. Właśnie na pracownikach koncentrowała się jubileuszowa konferencja. Najważniejszym punktem obchodów było wyróżnienie przez Zarząd osób pracujących w firmach Grupy ASTA ponad 15 lat. To dzięki nim tworzone są solidne fundamenty całej grupy.
Podczas konferencji nie zabrakło licznych atrakcji, w trakcie których uczestnicy mogli poznać historię całej Grupy ASTA. Poprowadzone przez Patrycję Jankowską Rozmowy przy herbacie z zarządem ASTA-NET, Prezesem Zbigniewem Ryczkiem oraz Wiceprezesem Henrykiem Małdzińskim, odsłoniły kulisy powstania firmy, całej Grupy ASTA oraz emocje, które towarzyszyły założycielom przez te wszystkie lata działalności. Całość rozmowy będzie można już niedługo zobaczyć na antenie TV ASTA. 

W trakcie konferencji nie zabrakło licznych wystąpień zaproszonych gości: parlamentarzystów, samorządowców oraz kontrahentów. Z kolei dostawcy usług oraz nadawcy telewizyjni prezentowali najważniejsze wydarzenia nadchodzących miesięcy.

Jubileuszową konferencję uwieńczył spektakularny występ motywacyjny Al Fianco. Roman Kawszyn i Adam Szaran przekonali publiczność do „Mentalnej strategii skuteczności zawodowej.”

Sukcesem obu firm jest ciągły rozwój, jaki ma miejsce dzięki zaangażowaniu oraz współpracy wielu wspaniałych i wykwalifikowanych osób. Konferencja Jubileuszowa była również skoncentrowana na współpracownikach, z jakimi spółki zamierzają rozwijać się w przyszłości oraz odnosić dalsze sukcesy.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group