Nietypowa akcja straży i policji

07.09.2019   Autor: Redakcja
422---250
Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku wspólnie ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyrzysku ruszyli na pomoc 89-letniej kobiecie, która przewróciła się w swoim mieszkaniu i miała problem z poruszaniem. Funkcjonariusze na wysięgniku dotarli na drugie piętro budynku i przez balkon weszli do mieszkania. Dzięki pomocy mundurowych starsza kobieta szybko trafiła do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj w godzinach porannych. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pile otrzymał informację, że w mieszkaniu przy ul. Grunwaldzkiej w Wyrzysku starsza kobieta potrzebuje pomocy. Z mieszkania dobiegały odgłosy, ale nikt nie otwierał drzwi.  Na miejsce pojechali policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku. Mundurowi ustalili, że kobieta ma prawdopodobnie problem z poruszaniem. Chwilę później dojechali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyrzysku ze specjalistycznym sprzętem.
Funkcjonariusze wspólnie na wysięgniku dotarli na drugie piętro budynku mieszkalnego i weszli na balkon, a następnie po otworzeniu okna weszli do mieszkania.  Na podłodze leżała 89-letnia kobieta, która powiedziała funkcjonariuszom, że przewróciła się i nie może się ruszać. Chwilę później na miejsce przybyły służby medyczne, które zabrały starszą kobietę do szpitala.

źródło: KPP Piła

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group