Ukradł alkohol za tysiąc złotych. Wpadł na gorącym uczynku

06.08.2019   Autor: Redakcja
506---
32-latek z Trzcianki włamał się do jednego z miejscowych sklepów i ukradł alkohol. Straty pokrzywdzony wycenił na ponad tysiąc złotych. Mężczyzna odpowie przed sądem. 
 
W miniony piątek około godziny 23.00 policjanci z Trzcianki zatrzymali na gorącym uczynku włamywacza w jednym z miejscowych sklepów. Na widok funkcjonariuszy mężczyzna zaczął chować się pomiędzy regałami, tam został zatrzymany.

- Policjanci ustalili, że mężczyzna przy użyciu młotka wybił szybę w drzwiach wejściowych, a następnie wszedł do środka i ukradł napoje alkoholowe. W trakcie drogi do domu pogubił i potłukł część skradzionych fantów. Postanowił jeszcze raz pójść do sklepu po pozostały alkohol, lecz trafił na mundurowych. Straty jakie spowodował, właściciel oszacował na ponad tysiąc złotych - informuje asp. Karolina Górzna-Kustra, rzeczniczka czarnkowskiej policji.
 
32-latek trafił do aresztu a w niedzielę, po wytrzeźwieniu został przesłuchany. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Mieszkaniec Trzcianki może usłyszeć wyższy wyrok, bo działał w warunkach recydywy.
 

opr. Klaudyna Krukowska

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group